BIOGENIX Glucetyl 120capsKod produktu: 5901330030772

BIOGENIX Glucetyl 120caps

New product

BIOGENIX Glucetyl 120caps

Zamiast zamiast 69,90 zł

62,91 złbrutto

-10%

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis

BIOGENIX Glucetyl 120caps

L-glutamina jest aminokwasem o umiarkowanej aktywności anabolicznej, ale za to bardzo silnej antykatabolicznej. Jej suplementacja ułatwia rozwój siły i masy mięśniowej. Wolna L-glutamina, z pokarmu lub suplementu, tylko w niewielkim stopniu dociera do tkanki mięśniowej, gdyż wcześniej rozkładana jest do prostszych związków węglowych. Przy suplementacji tradycyjnej formy L-glutaminy pojawia się, więc problem dostępności tego aminokwasu dla tkanki mięśniowej. To powoduje, że, dla uzyskania pożądanego efektu anabolicznego i antykatabolicznego, zwykłą glutaminę spożywać musimy w znacznie większych dawkach. Poza tym ten aminokwas relatywnie wolno przekracza bariery biologiczne, co powoduje, że do mięśni dociera późno, a wiele z jego puli przechwytują po drodze inne tkanki i wykorzystują do zaspokojenia własnych potrzeb lub rozkładają ją do prostszych związków węglowych. Przenikalność L-glutaminy przez błony biologiczne ulega zwiększeniu w wyniku wiązania z kwasem octowym - acetylacji. W warunkach fizjologicznych jedynie niewielka część L-glutaminy ulega procesowi przemiany do aktywniejszej formy - acetyloglutaminy. Acetylacja znacznie zwiększa i przyspiesza jej wnikanie do tkanki mięśniowej. Zamiast czekać, aż niewielka część spożytej L-glutaminy ulegnie acetylacji, lepiej od razu sięgnąć po najaktywniejszą jej   formę - N-acetyl-L-glutaminę, która dużo szybciej i sprawniej penetruje tkankę mięśniową, co skutkuje silniejszym efektem anabolicznym i antykatabolicznym.

Dwa najważniejsze okresy w ciągu dnia, kiedy ten suplement powinien być przyjęty, to zaraz po przebudzeniu i tuż po treningu. Właśnie wtedy należy zadbać, aby L-glutamina jak najszybciej i w możliwie największej ilości przedostała się do tkanki mięśniowej. BX
GLUCETYL stanowi jej doskonałe źródło.
POSTAW NA NAJMOCNIEJSZY SUPLEMENT GLUTAMINOWY w acetylowanej wersji -
Bx GLUCETYL- 100%-ową N-acetyl l-glutaminę.
BX GLUCETYL uzupełnia dietę w N-acetyl-L-glutaminę (NAG) - sprzężoną formę glutaminy o wysokiej biodostępności i wyraźnie poprawionej kinetyce - zapewniającą zarówno szybkie nasycenie organizmu glutaminą, jak też długotrwałe utrzymanie podwyższonego jej poziomu w organizmie. Efektywniej i dłużej hamuje katabolizm białek, sprzyja procesom anabolicznym, jak również utrzymuje dodatni bilans azotowy dłużej, niż tradycyjne suplementy glutaminowe.

1 kapsułka
Glucetyl zawiera 800 mg najwyższej jakości N-acetyl L-glutaminy

Składniki BIOGENIX Glucetyl 120caps :

N-acetyl L-Glutamina, celuloza mikrokrystaliczna-subst. wypełniająca, stearynian magnezu – subst. przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki, barwniki: E171, E110, E124.

Informacja żywieniowa2 kapsułki3 kapsułki4 kapsułki6 kapsułek

N-acetyl-L-glutamina

2400 mg3600 mg4800 mg7200 mgZastosowanie:

Preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, jako środek ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej.


Dawkowanie BIOGENIX Glucetyl 120caps :

2 kapsułki 2-3 razy dziennie, popijając dużą ilością wody - przed śniadaniem, po treningu i przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennie porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Aminokwasy Glutamina

Napisz swoją opinię

BIOGENIX Glucetyl 120caps

BIOGENIX Glucetyl 120caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: