MYPROTEIN L-Glutamine 1000gKod produktu: 1857

MYPROTEIN L-Glutamine 1000g

New product

MYPROTEIN L-Glutamine 1000g

Zamiast zamiast 120,00 zł

99,00 złbrutto

-21,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Unflavoured

Dodaj Odejmij

Opis

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.

Glutamina to kluczowy aminokwas konieczny do prawidłowego funkcjonowania tkanki mięśniowej i jedna z najważniejszych „cegiełek” budujących białka, której zadaniem jest m.in. podtrzymywanie prawidłowej budowy komórek i procesy autonaprawcze w obrębie tkanek. Glutamina jest dostępna w wielu rodzajach mięs i ryb, ale także mała jej zawartość występuje np. w warzywach. Wszystkie osoby wykonujące ciężkie treningi, których celem jest rozbudowa tkanki mięśniowej dostrzegą korzyści z suplementacji ww. aminokwasem


Glutamina jest wprawdzie aminokwasem endogennym (syntezowanym samodzielnie przez organizm), ale ze względu na małe dawki jakie organizm jest w stanie syntezować, większość jej spożycia musi być dostarczona z pokarmu i suplementów. Glutamina jest konieczna do rozbudowy tkanki mięśniowej, jak również pełni istotną rolę w procesach regeneracji zniszczonych (np. treningiem) włókien mięśniowych.


Glutamina jest równnież uważana za bardzo przydatną dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe (bieganie, kolarstwo), pomaga zredukować nieprzyjmene skurcze mięśni, powstałe na wskutek długotrwałego przeciążania mięśni. Włąściwość ta powoduje, że suplementacja glutaminą jest polecana osobom starszym, cierpiącym na dolegliwości i bóle mięśniowe, jako alternatywa dla leków przeciwbólowych.Korzyści suplementacji glutaminą:

- pomaga uzupełnić poziom glikogenu,

-skraca czas regeneracji potreningowej

Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Dawkowanie MYPROTEIN L-Glutamine:

5g (rozpuścić w wodzie, lub soku) 1-3 razy dziennie. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się stosować porcję do śniadaniam, obiadu i godzinę przed snem. 1 miarka to 3,6g produktu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu


Składniki MYPROTEIN L-Glutamine:

Dla wersji bezsmakowej:

Całe opakowanie: 1000g bez dodatków smakowych

1 porcja (5g) zawiera 5g 100% L-Glutaminy

Porcja5g
Ilość porcji w opakowaniu200
Opakowanie1000g
SKŁADNIKI AKTYWNE

L Glutamine

Zawartość jednej porcjizaw:
100%

Glutamine

5 g


Dla wersji smakowej:

Całe opakowanie: 1000g

1 porcja (5g) zawiera 4,4g L-Glutaminy

Porcja5g
Ilość porcji w opakowaniu200
Opakowanie1000g
SKŁADNIKI AKTYWNE

L Glutamine

Zawartość jednej porcjizaw:

Glutamine

4,4 gKopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Glutamina

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN L-Glutamine 1000g

MYPROTEIN L-Glutamine 1000g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: