OPTIMUM NUTRITION Serious Mass 2727gKod produktu: 1825

OPTIMUM NUTRITION Serious Mass 2727g

New product

OPTIMUM NUTRITION Serious Mass 2727g

Zamiast zamiast 152,00 zł

134,00 złbrutto

-18,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Strawberry

Dodaj Odejmij

Opis

- Formuła zwiększającą masę i siłę mięśni.
- Większa wytrzymałość.
- Podwójne efekty.

Serious Mass jest kompleksowym preparatem węglowodanowo-białkowym zawierającym wszystkie niezbędne składniki odżywcze, gwarantujące przyrost masy mięśniowej, oraz zapewniającym prawidłową regenerację potreningową, we wszystkich dyscyplinach sportów siłowych jak i siłowo-wytrzymałościowych.
W skład Serious Mass wchodzi najwyższej jakości koncentrat białek serwatkowych, kompleks mono i oligosacharydów, jak też adekwatny do tego zestaw witaminowo-mineralny. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kompozycji mono-, oligo-, i polisacharydów, charakteryzujących się zróżnicowanym indeksem glikemicznym, Serious Mass jest w stanie zapewnić równomierne, rozłożone w czasie dostarczanie energii, niezbędnej zarówno do treningu, jak i regulacji, oraz wzrostu mięśni. Serious Mass jest uzupełniony w koncentrat białek serwatkowych, dzięki czemu gwarantuje dostarczanie najwyższej jakości białek, charakteryzujących się: najwyższą wartością biologiczną, oraz wyjątkową aktywnością anaboliczną, pozwalającą na regulację obciążonych treningiem mięśni, jak też zapewniającą ich dalszy rozwój.

Stosowanie zawierającego połączenia wymienionych składników Serious Mass wraz z odpowiednią dietą i treningiem prowadzi do szybkich przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej jak i ogólnej poprawy kondycji sportowej, każdego stosującego Serious Mass sportowca.

Serious Mass jako jedna z nielicznych odżywek na rynku
może stanowić zamiennik posiłkowy dla brakującego w danym momencie posiłku, co dodatkowo stanowi o jej wyjątkowej wartości, oraz jakości.

Serious Mass w proponowanej dawce dostarcza 1250 kcal zawartych w optymalnej dla przyrostu mięśni kompozycji węglowodanów i białka serwatkowego, kazeinianu wapniowego i albuminy jaja. Monowodzian kreatyny, L-Glutamina, Cholina i Inozytol zostały dodane w celu zwiększenia efektywności wzrostu siły i masy. Ponadto zbilansowany skład witamin i składników mineralnych wspomaga zapotrzebowanie organizmu na te niezbędne składniki.Dawkowanie:


Jedną miarkę proszku wymieszać z 375 ml do 500 ml mleka, wody lub soku. Należy spożywać dwie porcje dziennie. Na drugie śniadanie i do 30 minut po treningu.

Ze względu na dużą zawartość witamin odżywkę należy stosować okresowo


Składniki:

PorcjaPorcja dzienna 337g
Ilość porcji w opakowaniu8
Opakowanie2727g
SKŁADNIKI AKTYWNESerious Mass
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna1250 kcal

Białko

50g

Węglowodany

251g

Tłuszcze

5g
Witamina A (w 100% jako

beta-karoten

)
5000 I.U.

Witamina C

60mg

Witamina D

200 I.U.

Witamina E

30 I.U.

Tiamina

5 mg

Ryboflawina

5 mg

Niacyna

50 mg

Witamina B6

5 mg

Kwas foliowy

400 mcg

Witamina B12

20 mcg

Biotyna

300 mcg

Kwas pantotenowy

100 mg

Wapń

776 mg

Żelazo

9 mg

Fosfor

350 mg

Jod

75 mcg

Magnez

185 mg

Cynk

30 mg

Selen

200 mcg

Więcej informacji

Forma Proszek
Gainery Poniżej 20% Białka

Napisz swoją opinię

OPTIMUM NUTRITION Serious Mass 2727g

OPTIMUM NUTRITION Serious Mass 2727g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: