Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
149.00
139,00 PLN Save 10.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni


Właściwości JARROW FORMULAS Natural SAMe Full Potency 400 30tabs:
 • Łagodzi dolegliwości kostno-stawowe

 • Reguluje pracę neuroprzekaźników

 • Korzystnie wpływa na funkcje wątroby

 • Działa przeciwdepresyjnie

 • Zmniejsza odczucie bólu

 • Poprawia samopoczucie

 • Niweluje stany zapalne

 • Ułatwia koncentrację

 • Poprawia mobilność

 • Intensyfikuje proces odtruwania

 • Redukuje nadmiar wolnych rodników

 • Wzmacnia funkcje poznawcze

 • Wspiera II fazę detoksykacji

 • Usprawnia proces metylacji

 • Podnosi stężenie glutationuNatural SAMe Full Potency 400 od Jarrow Formulas - suplement diety dla osób, które odczuwają pogorszone samopoczucie i stany depresyjne

Jarrow FORMULAS Natural SAMe Full Potency 400 zawiera disiarczan tosylan SAMe, w tym S-Adenozylometionina (SAM-e). Produkt dostarcza 400 mg SAMe z 800 mg disiarczanu tosylanu SAMe. Produkt jest wytwarzany w niskiej temperaturze i niskiej wilgotności a także posiada otoczkę dojelitową by zapewnić aktywność biologiczną. 68-80% SAMe jest zastosowane w swojej aktywnej formie S,S. SAMe znajduje się we wszystkich żywych komórkach. To metabolit metioniny (niezbędnego aminokwasu). Jej cząsteczka jest chiralna i składa się z dwóch form: (S,S) SAM-e oraz (R,S) SAMe. Biologicznie aktywna forma to (S,S), natomiast nieaktywna (R,S). SAMe zawarta w produkcie jest wytwarzana naturalnie w procesie fermentacji mikrobiologicznej i następnie przetwarzana bez użycia rozpuszczalników by zachować 68-80% formy (S,S) SAMe, na najwyższym możliwym poziomie. Jak wykazano w badaniach, SAMe wpływa korzystnie na: wzmocnienie stawów.


Jarrow FORMULAS Natural SAMe Full Potency 400 wspomaga produkcję zdrowej tkanki łącznej poprzez trans-siarkowanie. W procesie tym, kluczowe składniki tkanki łącznej tzw. glikozaminoglikany (GAG), w tym glukozamina i chondroityna są siarkowane przy użyciu metabolitów SAMe w efekcie czego otrzymuje się siarczanowe GAGs, takie jak siarczan glukozaminy czy siarczan chondroityny. SAMe wpływa także korzystnie na metabolizm mózgu: bierze udział w syntezie neurotransmiterów takich jak L-DOPA, dopaminy i hormonów pochodnych, serotoniny, epinefryny i fosfatydylocholiny (składnika lecytyny). SAMe ma także korzystny wpływa na wątrobę: SAMe wspomaga syntezę glutationu oraz enzymów zależnych od glutationu (peroksydazy glutationowej, reduktazy glutationowej i S-transferazy glutationowej), które są substancjami ważnymi dla funkcjonowania wątroby, w tym fazy II detoksyfikacji.


Dawkowanie Natural Same Full Potency 400 Jarrow Formulas:

Należy spożywać 1 tabletkę dziennie na pusty żołądek.Składniki Natural Same Full Potency 400 Jarrow Formulas:

Wielkość opakowania: 30 tabletek
Wielkość porcji: 1 tabletka
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Celuloza, mannitol, behenian glicerolu, stearynian magnezu (źródło roślinne), dwutlenek krzemu, skrobia sodowa, glikolan, powłoczka jelitowa (kopolimery metakrylanowe), krzemian magnezu, ditlenek tytanu, cytrynian trietylu i ryboflawina.

Wartość odżywcza

30 porcji w opakowaniu
Porcja 1 tabletka
Kalorie -
% ZDS*
S-adenozylo-metionina (z 800 mg disiarczanu tosylan SAMe) 400 mg **
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla JARROW FORMULAS Natural SAMe Full Potency 400 30tabs

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
JARROW SAME 400 30TABS

Specific References