Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
24.00
19,00 PLN Save 5.00
Tax included
Powiadom mnie mailowo, kiedy produkt będzie dostępny

Charakterystyka Inh AR:

  • ZWIĘKSZA POZIOM TESTOSTERONU

  • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ

  • POPRAWIA JAKOŚĆ I GĘSTOŚĆ MIĘŚNI


Do tej pory sportowcy nie mieli dostępu do suplementu buteinowego (nawet wszechwiedzące Google niewiele mówi o tym pojęciu, choć buteiny to naturalne związki a nie nazwa własna). Kilka miesięcy temu zaczęły się pierwsze testy wśród ochotników a od sierpnia 2011 Inh-Ar używany jest przez czołowych polskich zawodników, w tym aktualnego Mistrza Polski w Kulturystyce wszechwag - Tomasza Jafernika.

Inh-Ar ogranicza redukcję testosteronu, przez co uwalnia naturalną aktywność tego hormonu. Efektem stosowania suplementu dla kulturystów i ciężarowców jest wzrost poziomu testosteronu, a w efekcie wzrost suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej.

Zawarte w preparacie chalkony należą do inhibitorów aromatazy. Aromataza warunkuje powstawanie estrogenów z testosteronu oraz androstendionu. Nadmierna aktywność estrogenów hamuje potencjał anaboliczny, dlatego powstrzymywanie zakresu ich
działania stało się jednym z kierunków suplementacji nastawionej na przyspieszanie wzrostu masy mięśniowej. Do tego celu mogą być wykorzystane preparaty zawierające chalkony buteinowe, przy czym INHAR jest jedynym takim produktem dostępnym w suplementacji sportowej. Preparat może mięć zastosowanie u osób, które postanowiły zrezygnować ze szkodliwego wspomagania za pomocą sterydów anaboliczno-androgennych i muszą liczyć się z rozregulowaną gospodarką hormonalną (post cycle therapy - PCT). Dodatkowo składniki preparatu mają właściwości hepatoprotekcyjne. Mogą mięć wpływ na ograniczanie procesów włóknienia i marskości wątroby.


Dawkowanie Inh AR:

Dzień Treningowy:
1 kaps. rano, 1 kaps. wieczorem.

Dzień Nietreningowy:
1 kaps. rano, 1 kaps. wieczorem.


Składniki Inh AR:* % Zalecanego dziennego spożyciaWartość odżywcza

porcji w opakowaniu
Porcja
Kalorie
% ZDS*
SKŁADNIKI AKTYWNE: Inh-Ar
Porcja: 1kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 60kaps.
Zawartość: w porcji(1kaps.) zaw: % ZDS*
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(liczba ocen: 1)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla MEGABOL Inh AR 60caps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
MEGABOL INHAR 60 CAPS

Specific References