Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
49.99
39,99 PLN Save 10.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

SCITEC HCA Chitosan 100caps

 • HAMUJE WCHŁANIANIE TŁUSZCZU I WĘGLOWODANÓW

 • WSPOMAGA ODCHUDZANIE

 • HAMUJE ŁAKNIENIE


  Scitec HCA Chitosan jest mieszanką hydroksy kwasu cytrynowego (wyciągu z rośliny Garcinia Cambogia) oraz naturalnej substancji "balastowej" złożonej z włókien chitynowych, dając podwójny efekt hamowania i absorpcji tłuszczu.

  HCA (Kwas Hydroksycytrynowy) jest pozyskiwany z Garcynii Kambodżańskiej. Zawartość HCA w Scitec Nutrition® HCA wynosi 60%. Wiele gorszych marek może zawierać znacznie mniej składnika aktywnego! HCA może ułatwiać kontrolę wagi ciała, poziomu otłuszczenia oraz uczucia głodu. Chitosan pozyskiwany jest z chityny, polisacharydu glukozy występującego w skorupach skorupiaków. Chitosan poddawany jest procesowi deacetylacji, który powoduje usunięcie grup acetylowych. Dzięki temu zwiększa się jego rozpuszczalność.

  Scitec HCA Chitosan to naturalna substancja "balastowa" złożona z włókien chitynowych, wyizolowanych z pancerzy skorupiaków. Chitosan posiada naturalne właściwości wiązania tłuszczów absorbując wielokrotnie tłuszcz w proporcji 1g chitosanu do 4-10g tłuszczu. Spożywany przed posiłkiem wiąże tłuszcz z pożywienia blokując wchłanianie go do tkanek. Cząsteczki chitosanu nie strawione są wydalane przez organizm.

  Połączenie HCA z Chitosanem daje podwójny efekt hamowania absorpcji tłuszczu i pozwala osiągnąć beztłuszczową muskulaturę.


  Dawkowanie SCITEC HCA Chitosan 100caps:

  Stosuj 2-4 kapsułki (w zależności od wagi ciała) na 30 minut przed obiadem lub kolacją. Aby uniknąć niepożądanych interakcji stosuj inne suplementy (witaminy, minerały) lub leki rano albo o innej porze, kiedy nie przyjmujesz Chitosanu.


  Składniki SCITEC HCA Chitosan 100caps:

* % Zalecanego dziennego spożycia

Wartość odżywcza

50 porcji w opakowaniu
Porcja 2 kapsułki
Kalorie -
% ZDS*
HCA Chitosan
Porcja: 2 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 100 kaps.
Zawartość w: porcji 4 kaps.
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla SCITEC HCA Chitosan 100caps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
SCITEC HCA CHITOSAN 100CAP

Specific References