Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
59.00
49,00 PLN Save 10.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni


Właściwości NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml:
  • Testowana czystość

  • Zapewniona jakość

  • 20% mieszanka olejów
Myrrh 20% Oil Blend 20ml od NOW – olejek o właściwościach relaksujących i wyciszających oraz poprawiający kondycję skóry!

NOW Myrrh 20% Oil Blend to olejek który, ma właściwości relaksujące i wyciszające. Poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry. Rozjaśnia i nawilża skórę. Uzyskiwany jest metodą destylacji parowej. Ma bardzo aromatyczny i odświeżający zapach.


Z rośliny tej samoistnie wydziela się wonna żywica zwana mirrą, po nacięciu kory wyciek żywicy zwiększa się. Dawniej mirra była używana do balsamowania i namaszczania zwłok, jako środek leczniczy i przeciwbólowy i jako składnik kadzidła. W Starym Testamencie była również składnikiem oleju świętego do namaszczań. Według niektórych badaczy roślin biblijnych, Commiphora myrrha była jednym z kilku gatunków balsamowca, z których otrzymywano mirrę wymienioną w kilku miejscach w Biblii. Obecnie mirra nadal jest wykorzystywana do wytwarzania kadzidła, ponadto w przemyśle kosmetycznym jako składnik perfum, past do zębów i płynów do płukania ust.Sposób użycia Myrrh 20% Oil Blend NOW 30ml:

Ta mieszanka jest już wstępnie rozcieńczona i gotowa do użycia. Zapoznaj się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem zalecanych zastosowań.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Myrrh 20% Oil Blend NOW 30ml:

Wielkość opakowania: 30ml

czysty olej jojoba i czysty olej mirry.

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Wartość odżywcza

- porcji w opakowaniu
Porcja -
Kalorie -
% ZDS*
30ml *
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
NOW MYRRH 20% OIL BL 30ML

Specific References