Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
89.00
79,00 PLN Save 10.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodniWłaściwości IRON HORSE Beta Energy 420g:

  • Opóźnia wystąpienie zmęczenia i uszkodzenie mięśni

  • Zwiększa wytrzymałość i siłę

  • Aż 4500 mg Beta-alaniny w porcjiBeta Energy 420g od Iron Horse – maksymalizuje efektywność treningową oraz zwiększa wytrzymałość i siłę!

IHS Beta Energy to suplement przedtreningowy mający za zadanie zmaksymalizować efektywność treningową. Prosty skład oparty o beta alaninę i histydynę sprawia, że dostajemy tylko to, co jest skuteczne, bez zbędnych substancji o niepotwierdzonym działaniu. IHS Beta Energy to jeden z najbardziej wszechstronnych suplementów, rekomendowanych do stosowania przed obciążającym wysiłkiem fizycznym. Wzbogaca dietę o beta alaninę – aminokwas, który ma udowodniony, korzystny wpływ na wydajność fizyczną i proces rozbudowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat sprawdza się zarówno w treningu siłowym, jak i wytrzymałościowym.


IHS Beta Energy zawiera składniki:

Beta Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.


Histydyna zawarta w IHS Beta Energy – jeden z 22 aminokwasów budujących białka, uznana za aminokwas względnie egzogenny (wg niektórych źródeł klasyfikowany jest jako aminokwas egzogenny). Zapotrzebowanie na ten aminokwas jest bardzo niewielkie, a pewna znaczenie w zaspokajaniu jego zapotrzebowania może mieć także mikroflora jelitowa.


Histydyna bierze udział w syntezie białek, w tym – hemoglobiny. Występuje w pokarmach zasobnych w białko., czyli głownie w mięsie, jajach, drobiu i nabiale. Z punktu widzenia sportowców wartym podkreślania jest fakt, że aminokwas ten stanowi (wraz z beta-alaniną), prekursor karnozny, dipeptydu o właściwościach antyoksydacyjnych (antydornikowych), ale przede wszystkim – buforujących. Zwiększenie ilości karnozyny w mięśniach pozwala na poprawę takich parametrów jak wytrzymałość i siła, a także przyczynia się do szybszej odnowy po wysiłkowej.


Cytrynian magnezu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, natomiast w komplecie z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.


Dawkowanie IRON HORSE Beta Energy 420g:

Jedną pełną miarkę (5g) rozpuścić w szklance wody, stosować na 20 min przed treningiem.


Składniki IRON HORSE Beta Energy 420g:

Wielkość opakowania: 420g
Wielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 84

Wartość odżywcza

84 porcji w opakowaniu
Porcja 5g
Kalorie -
% ZDS*
Zawartość W porcji
4500mg
200mg
285mg
5mg
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla IRON HORSE Beta Energy 420g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
IHS BETA ENERGY 420G

Specific References