Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
Kod producenta:5999076204984
52.20
39,00 PLN Save 13.20
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Biotech USA Nitrox Therapy 340g

  • zwiększa tempo oraz ilość przepływu krwi

  • zwiększa wydolność organizmu oraz efekt "pompy"mięśniowej

  • powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśniowej

  • niska cena - wysoka jakość!


Nitrox jest przed treningowym stakerem zawierającym unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo azotową (NO NITRITE OXIDE) odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi.

Składniki zawarte w Nitrox Therapy takie jak arginine alpha keto-glutarate AKG są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami.
Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej.


Dawkowanie Biotech USA Nitrox Therapy 340g :

Wymieszać czubatą miarkę Nitrox Therapy (17 g) z 250 ml zimnej wody. Spożywać 30 minut przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

OSTRZEŻENIE: Produkt przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi. Spożywania produktu nie zaleca się dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią oraz dla osób uczulonych na kofeinę i osobom cierpiącym na choroby serca i nadciśnienie tętnicze krwi! Osoby, które leczą się farmaceutykami powinny przed rozpoczęciem spożywania suplementu skonsultować się z lekarzem prowadzącym.


Składniki Biotech USA Nitrox Therapy 340g :

Wartość odżywcza

20 porcji w opakowaniu
Porcja 17g
Kalorie 44 kcal
% ZDS*
SKŁADNIKI AKTYWNE NitroX Therapy
Porcja 17g
Ilość porcji w opakowaniu 20
Opakowanie 340g
Zawartość jednej porcji zaw:
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla Biotech USA Nitrox Therapy 340g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

Specific References