Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
140.00
125,00 PLN Save 15.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Właściwości MHP Anadrox Pump & Burn 112caps:
  • Skuteczny wzmacniacz siły i energii

  • Sprzyja pracy nad sylwetką

  • Zwiększa objętość mięśni i unaczynienie

  • Działa jak pomper i spalacz

  • Nasila spalanie tłuszczu

  • Doskonała jakość
Anadrox Pump & Burn 112 kapsułki od MHP – produkt jednocześnie zwiększający pompę mięśniową oraz spalający tkankę tłuszczową!

MHP Anadrox Pump & Burn łączy w sobie właściwości dwóch różnych suplementów: stymuluje wydzielanie większych ilości tlenku azotu (NO), a jednocześnie jest efektywnym spalaczem tłuszczu, przez co: działa energetyzująco i stymuluje do działania, pozwala zintensyfikować treningi, poprawia także samopoczucie i zwiększa motywację do podjęcia wysiłku, poprawia wytrzymałość i odporność przeciążenia oraz przyspiesza proces budowania beztłuszczowej masy ciała.


MHP Anadrox Pump & Burn sprawia, że produkcja tlenku azotu w twoim organizmie przekroczy fizjologiczne normy, pozwalając ci doświadczyć najmocniejszej pompy, jaką kiedykolwiek czułeś. Anadrox zawiera silny booster NO – NitroFolin, jedyny tego typu związek posiadający zdolność przezwyciężania naturalnych antagonistów NO, co pozwala na osiągnięcie bezprecedensowej pompy mięśniowej!


Sposób użycia Anadrox Pump&Burn Mhp 112 kapsułki:

Należy spożywać 4 kapsułki raz dziennie.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Anadrox Pump&Burn Mhp 112 kapsułki:

Wielkość opakowania: 112 kapsułki
Wielkość porcji: 4 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 28

kapsułka (żelatyna, ditlenek tytanu, niebieskie FD & C # 1, FD i C żółte # 5, FD & C czerwone # 3, FD i C czerwone # 40, FD i C żółte # 6), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu i krzemionka

Wartość odżywcza

28 porcji w opakowaniu
Porcja 4 kapsułki
Kalorie -
% ZDS*
SKŁADNIKI AKTYWNE Anadrox Pump & burn
Porcja 4kap.
Ilość porcji w opakowaniu 28
Opakowanie 112kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla MHP Anadrox Pump & Burn 112caps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
MHP ANADROX 112 CAPS

Specific References