Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

OSTROVIT Supreme Pure Tri Creatine Malate 300g

Kod producenta:5902232610277
34.90
24,90 PLN Save 10.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni


Właściwości OSTROVIT Supreme Pure Tri Creatine Malate 300g:
  • Działa anabolicznie - wspomaga budowę czystej masy mięśniowej

  • Zwiększa siłę i wydolności organizmu

  • Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej

  • Zwiększa efektywność treningów

  • Przyspiesza regenerację mięśni po treningu

  • Opóźnia efekt zmęczenia organizmu

  • Bardzo dobrze przyswajalna postać kreatyny

Supreme Pure Tri Creatine Malate od Ostrovit – najwyższej jakości jabłczan kreatyny bez żadnych wypełniaczy i dodatków smakowych

OSTROVIT Supreme Pure Tri Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny. Jest to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Suplement nie zawiera zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków. Mikronizacja produktu stoi na najwyższym poziomie. Idealna biodostępność i wysoka rozpuszczalność produktu, zostały podyktowane wysokimi wymaganiami konsumentów.


JABŁCZAN KREATYNY

Jabłczan kreatyny wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Głównym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, co wpływa na zwiększenie ilości energii, którą można wykorzystać w trakcie treningu. Zwiększona zawartość energii w mięśniach, prowadzi do wzrostu siły i wytrzymałości organizmu, a tym samym do regularnego wzrostu efektywności treningów. Dodatkowo przyspiesza wzrostu beztłuszczowej masy ciała, wzrost siły mięśniowej oraz zwiększenie wydolności organizmu. Ponadto podwyższona zawartość kreatyny przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni między seriami treningowymi, co opóźnia efekt zmęczenia fizycznego i psychicznego organizmu.

Jabłczan kreatyny jest jedną z najlepiej rozpuszczalnych form kreatyny, bardzo dobrze przyswajalną przez organizm oraz efektywnie przemienianą w fosfokreatynę. Cechuje się wysoką stabilnością, dzięki większej odporności na enzymy żołądkowe. Najlepsze efekty przynosi długotrwała suplementacja połączona z prawidłową, dobrze zbilansowaną dietą, odpowiednim treningiem i odpoczynkiem.


Dawkowanie Supreme Pure Tri Creatine Malate Ostrovit 300g:

Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100-150 ml wody lub soku. W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu. W dni nietreningowe pić jedną porcję dziennie po przebudzeniu.


Składniki Supreme Pure Tri Creatine Malate Ostrovit 300g:

Wielkość opakowania: 300g
Wielkość porcji: 2,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Jabłczan kreatyny. Może zawierać soję oraz orzechy.

Wartość odżywcza

120 porcji w opakowaniu
Porcja 2,5g
Kalorie -
% ZDS*
Składniki aktywne 2.5 g (1 porcja) 5 g (2 porcje) 100 g
2500 mg 5000 mg 100 g
w tym kreatyny 1853 mg 3706 mg 74.1 g
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla OSTROVIT Supreme Pure Tri Creatine Malate 300g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

Specific References