Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
Kod producenta:039442047014
64.51
49,50 PLN Save 15.01
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Właściwości UNIVERSAL Creatine 500g:

  • Najwyższej jakości kreatyna mikrorozdrobniona

  • Wpływa na procesy energetyczne zachodzące w komórkach

  • Znaczny wzrost wytrzymałości

  • Potęguje wzrost siły, oraz beztłuszczowej masy ciałaCreatine od Universal - najczystszy monohydrat kreatyny wpływający na siłę mięśni!

UNIVERSAL Creatine to najczystszy monohydrat - połączenie silnej substancji anabolicznej (kreatyny) z cząsteczkami wody. Kreatyna jest substancją najlepiej poznaną i przebadaną, o udokumentowanym wpływie na siłę mięśni, zwiększa wydolność w następujących po sobie krótkich, wyjątkowo intensywnych ćwiczeniach. Firma Universal oferuje tę substancję w formie proszku, bez dodatkowych zbędnych substancji. Wybierając ten produkt masz gwarancję jego czystości, jakości i faktycznego działania. Środek polecany jest osobom aktywnym fizycznie, uprawiających dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe.ATP(trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.Dawkowanie Creatine Universal 500g:

Dla uzyskania jednej porcji napoju, wymieszać jedną łyżeczkę do herbaty (5 g) kreatyny z sokiem owocowym lub wodą (nie stosować mleka). Należy stosować 10 g dziennie. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę.


Składniki Creatine Universal 500g:

-dla wersji naturalnej

Wielkość opakowania: 500g
Wielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 100

100% monohydrat kreatyny

-dla wersji smakowej:

Wielkość opakowania: 500g
Wielkość porcji: 5,85g
Ilość porcji w opakowaniu: 85

naturalny i sztuczny niebieski smak malinowy, smak ponczu owocowego, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C. Wykonane w zakładzie GMP na sprzęcie przetwarzającym mleko, soję, jaja, orzeszki ziemne, drzewa orzechowe, skorupiaki i pszenicę.

Wartość odżywcza

porcji w opakowaniu
Porcja
Kalorie
% ZDS*
Zawartość W porcji 5g
5 g
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla UNIVERSAL Creatine 500g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

Specific References