Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
135.00
115,00 PLN Save 20.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni


Właściwości RICH PIANA 5% NUTRITION Freak Show 180caps:
  • Naśladuje insulinę

  • Optymalizuje magazynowanie glikogenu

  • Pomaga kontrolować węglowodany

Freak Show od Rich Piana 5% Nutrition – anaboliczna moc insuliny, pomaga kontrolować węglowodany!

Rich Piana 5% Nutrition Freak Show to zaawansowana formuła naśladująca insulinę bez jej skutków ubocznych. Oczywiście użyto mega dawek skutecznych składników, opracowanych tak, aby pomóc przekształcić nadmiar węglowodanów w glikogen i promować pełne spompowane mięśnie - Freak Show!!! Naśladuje anaboliczną moc insuliny!!!


Wystarczy spojrzeć na obecne trendy w diecie i wszystko staje się jasne - węglowodany są powszechnie postrzegane jako czyste zło. Chodzi o to, że jeśli Twoim celem są solidne przyrosty tkanki mięśniowej, wówczas potrzebujesz wysokiej jakości węglowodanów, które pomogą Ci zbudować beztłuszczowe mięśnie. Jest kilka powodów. Po pierwsze, węglowodany są preferowanym źródłem paliwa dla ciała - dostarczają energii w postaci glikogenu, aby zasilić twoje mięśnie na treningu. Po drugie, ponieważ węglowodany są wchłaniane do komórek mięśniowych, ciągną za sobą wodę, co prowadzi do ekstremalnego wypełnienia mięśni. Z drugiej strony, wyczerpywanie się węglowodanów prowadzi do spłaszczenia mięśni, a także braku energii w komórkach - czy kiedykolwiek próbowałeś odbyć ciężki trening, kiedy Twoje mięsnie są poważnie wyczerpane z glikogenu? To nie jest łatwe, prawda?


Problem z węglowodanami pojawia się, gdy jesz dużo, aby uzyskać konieczną nadwyżkę kaloryczną, ponieważ wtedy Twoje ciało odkłada jej nadmiar w postaci tkanki tłuszczowej. Jako, że przyrost mięśni jest uzależniony od spożywania odpowiedniej ilości kalorii, pojawia się pytanie: jak spożywać duże ilości węglowodanów, aby wspierać wzrost mięśni bez obawy o odkładanie się tłuszczu?


Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się insulinie, która jest jednym z głównych hormonów anabolicznych organizmu. Jednak insulina jest jak miecz obosieczny, który tnie w obie strony. Tak, insulina ma moc anaboliczną, ponieważ kontroluje, w jaki sposób komórki w organizmie absorbują i wykorzystują składniki odżywcze, takie jak węglowodany i białko. Jeśli jednak spożyjesz zbyt wiele węglowodanów w ciągu dnia, zwłaszcza węglowodany proste, w rezultacie dojdzie do skoków poziomu insuliny, które mogą prowadzić do gromadzenia się nadmiaru tłuszczu.


Oto jak to działa - po zjedzeniu posiłku wysokowęglowodanowego węglowodany przekształcane są w glukozę, a następnie przechowywane w wątrobie i mięśniach jako glikogen. Jest to główne źródło energii dla działań, które wymagają krótkich impulsów energii, takich jak brutalnie ciężkie treningi. Jeśli w krwiobiegu znajduje się nadmiar glukozy, może on zostać przekształcony i przechowywany w organizmie jako tkanka tłuszczowa. Dzieje się tak w wyniku konsekwentnego spożywania większej ilości węglowodanów niż może wykorzystać Twoje ciało. Problemem nie są same węglowodany, problem polega na tym, co powoduje insulina, gdy jesz za dużo.


Do rozwiązania tego dylematu potrzebny jest produkt wysokiej jakości, który może pomóc organizmowi wykorzystać nadmiar węglowodanów do wzrostu mięśni i uzupełnienia glikogenu zamiast magazynowania tłuszczu. Ta zaawansowana formuła pomaga obniżyć poziom glukozy we krwi poprzez transport jej nadmiaru do komórek mięśniowych, gdzie ma być przechowywana w postaci glikogenu, zamiast zamieniania jej w tkankę tłuszczową. Najważniejsze jest to, że kiedy spożywasz posiłek bogaty w węglowodany, Rich Piana 5% Nutrition Freak Show pomaga Ci w pełni wykorzystać te węglowodany, stosując obficie dozowane, skuteczne składniki, które pomagają wpychać te węglowodany do mięśni, aby były przechowywane jako glikogen i stworzyć szaloenie pełny wygląd - czy to nie jest to, co chcesz zobaczyć, kiedy patrzysz w lustro?


Składniki Freak Show i ich zalety:

Tiamina (B1) - 100 mg - jest to witamina z grupy B, która jest niezbędna do metabolizmu zarówno węglowodanów, jak i aminokwasów BCAA. Jedną z właściwości tiaminy jest przyłączenie się do ATP w celu wytworzenia difosforanu tiaminy, koenzymu, który odgrywa ważną rolę w metabolizmie węglowodanów oraz w wykorzystaniu pentozy w przetaczaniu monofosforanu heksozy, alternatywnym szlaku utleniania glukozy.

Gymnema Sylvestre - 1 Gram - zioło to występuje głównie w Indiach i wspiera stabilny poziom cukru we krwi. Ponadto pomaga transportować węglowodany do komórek mięśniowych - i jak wspomniano powyżej, ciągnie również dużo wody dla ekstremalnie wyglądających mięśni.

Banaba Powder - 500 mg - zioło to poprawia dostarczanie glukozy do mięśni, co oznacza więcej energii na treningach. Dodatkowo Banaba poprawia wrażliwość organizmu na insulinę.

Berberyna - 350 mg - zioło to jest dobrze znane ze swojej zdolności do obniżania poziomu glukozy we krwi i zwiększenia absorpcji glukozy w komórkach mięśniowych. Ten składnik jest silnym regulatorem glukozy przeznaczonym do stosowania go z posiłkami wysokowęglowodanowymi, takimi jak cheat meal lub posiłek przedtreningowy.

Wyciąg z cynamonu - 300 mg - ta przyprawa jest popularnym składnikiem kulinarnym, który, jak wykazano klinicznie, obniża poziom glukozy we krwi.

Melon gorzki 4:1 - 300 mg - ten składnik ma długą historię w tradycyjnych lekach na cukrzycę i problemy z oddychaniem. Ostatnie badania sugerują, że gorzki melon obniża poziom glukozy we krwi, jednocześnie zwiększając poziom białka w surowicy.

Na-R [+] - kwas alfa liponowy - 200 mg - dobrze znany jako przeciwutleniacz, kwas alfa liponowy jest kwasem tłuszczowym występującym w mitochondriach. Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie energetycznym. Ta wersja wiąże ALA z solą sodową, co czyni go lepiej rozpuszczalnym i bardziej biodostępnym niż standardowy kwas ALA.

Chrom - 400 mcg - ten składnik jest niezbędnym minerałem śladowym, niezbędnym do prawidłowego metabolizmu insuliny.

Kozieradka - 100 mg - zwykle jest to coś, co widzisz w boosterach testosteronu - więc co tutaj robi? Proste - wykazano, że kozieradka obniża poziom glukozy we krwi – w takim stopniu jakim się spodziewasz.


Jak widać, Rich Piana 5% Nutrition Freak Show jest potężną formułą, która pomoże Ci wykorzystać spożyte węglowodany, aby przenieść Twoje wyniki na wyższy poziom. Freak Show wychodzi przed tłum poprzez zastosowanie skutecznych dawek dobrze przebadanych składników - abyś mógł wyciągnąć z nich korzyści, które zmienią Cię w prawdziwego Freaka!!! Kontroluj węglowodany z Freak Show autorstwa Rich Piana 5% Nutrition!!!Dawkowanie Freak Show Rich Piana 5% Nutrition:

Należy spożywać 1 porcję 15-20 minut przed najwyższym posiłkiem węglowodanowym w ciągu dnia. W razie potrzeby możesz wziąć drugą porcję 15-20 minut przed drugim najwyższym posiłkiem węglowodanowym w ciągu dnia. Ten produkt należy przyjmować z co najmniej 50 gramami węglowodanów.


Składniki Freak Show Rich Piana 5% Nutrition:

Wielkość opakowania: 180 kapsułek
Wielkość porcji: 6 kapsułek
Ilość porcji w opakowaniu: 30

kapsułka (żelatyna, ditlenek tytanu), dwutlenek krzemu, proszek ryżowy, stearynian magnezu

*Nie ustalono dziennej wartości spożycia

Wartość odżywcza

30 porcji w opakowaniu
Porcja 6 kapsułek
Kalorie -
% ZDS*
Zawartość W porcji 6 kapsułek % ZDS
100 mg 8333%
63 mg 6%
400 mcg 333%
Gymnema Sylvestre Extract (liście) 1,000 mg *
Banaba Powder (Lagerstroemia speciosa) (liście) 500 mg *
Chlorowodorek berberyny (z Phellodendronu) (Phellodendron amurense Rupr.) 350 mg *
Wyciąg cynamonowy (Cinnamomum verum) (kora) 300 mg *
300 mg *
200 mg *
100 mg *
10 mg *
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla RICH PIANA 5% NUTRITION Freak Show 180caps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
5%NUTRI FREAK SHOW 180CAPS

Specific References