Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
Kod producenta:5902232610246
62.90
49,90 PLN Save 13.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Właściwości OSTROVIT Supreme Pure Glutamine 500g:

  • 500g L-glutaminy w opakowaniu

  • Zawiera 100 porcji

  • 1 miarka = 1 porcja

  • Tylko jeden składnik, bez zbędnych substancji wypełniających
Supreme Pure Glutamine od Ostrovit - najwyższej jakości l-glutamina bez wypełniaczy oraz dodatków smakowych

OSTROVIT Supreme Pure Glutamine to najwyższej klasy, zaawansowany preparat, który zawiera wyłącznie jeden składnik, jakim jest L-glutamina. Suplement został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Nie posiada zbędnych zbrylaczy i wypełniaczy, a dzięki rozwiniętej technologii mikronizacji, substancja została idealnie rozdrobniona.L-GLUTAMINA

L-glutamina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów endogennych. Charakteryzuje się wieloma funkcjami biologicznymi, jak transporter azotu, działając jako prekursor syntezy glutationu czy nukleotydów. Jest jednym z substratów w procesie glukoneogenezy.WŁAŚCIWOŚCI L-GLUTAMINY

L-glutamina znajduje się głównie w naszych mięśniach, dlatego suplementacja tego aminokwasu przynosi tak spektakularne rezultaty u stosujących ją sportowców. Szczególne znaczenie mają tutaj sporty o charakterze siłowym. Ciężkie treningi wymagają dużych ilości tego aminokwasu, aby zachować homeostazę i prawidłowe funkcjonowanie naszych komórek. Poniżej główne właściwości, które świadczą o tym, że ten aminokwas jest tak wielce potrzebny. Suplementacja l-glutaminy jest świetnym pomysłem przy ciężkich redukcjach tkanki mięśniowej, gdyż działa na nasze komórki antykatabolicznie. Przeprowadzono kilka badań, które jednoznacznie wskazywały, że L-glutamina wspiera procesy syntezy białek, a idąc tym tropem, wspomaga wzrost mięśni.Dawkowanie Supreme Pure Glutamine Ostrovit:

Porcję 5 g (1 miarka) wymieszać w 100-150 ml wody lub soku. W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu. W dni nietreningowe pić jedną porcję po przebudzeniu.


Składniki Supreme Pure Glutamine Ostrovit:

Wielkość opakowania: 500g
Wielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 100

100 % L-glutamina

Wartość odżywcza

100 porcji w opakowaniu
Porcja 5g
Kalorie -
% ZDS*
Składniki aktywne 100 g 1 porcja (5 g)
100 g 5000 mg
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla OSTROVIT Supreme Pure Glutamine 500g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

Specific References