Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
search

Kod producenta: 5902232610253
22,90 PLN
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Właściwości OSTROVIT Supreme Pure Creatine Monohydrate 300g:

 • 300 g monohydratu kreatyny w opakowaniu

 • 120 procji w opakowaniu

 • 2 miarki dziennie

 • Tylko jeden składnik, bez zbędnych wypłeniaczy


  Supreme Pure Creatine Monohydrate, Ostrovit-100% czysty monohydrat kreatny bez żadnych wypełniaczy

  OstroVit Creatine Monohydrate (supreme pure) to najwyższej klasy jednoskładnikowy suplement monohydratu kreatyny, o znakomitym, famaceutycznym poziomie mikronizacji. Kreatyna to powszechnie znany i stosowany suplement. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Zapewni lepszy przyrost tkanki mięśniowej, skuteczną regenerację oraz eneregię na dłuższe, efektywniejsze i cięższe treningi.


  Monohydrat kreatyny

  Kreatyna to organiczny związek chemiczny występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Zazwyczaj dostarczana jest z produktami odzwierzęcymi tj. mięso, jaja czy ryby. Jej korzystne działanie polega na prostym mechanizmie, który poprzez rozkład fosfokreatyny w mięśniach, uwalnia. energię w postaci wysokoenergetycznych cząsteczek ATP (adenozynotrójfosforanu).
  Pomimo faktu, iż kreatyna zawarta jest również w pożywieniu, to aby 100% nasycić nasze mięśnie kreatyną, jedyną drogą jest jej stała suplementacja.


  Właściwości kreatyny

  Monohydrat kreatyny jest niewątpliwie i niebywale skutecznym oraz bezpiecznym suplementem dla sportowców. Posiada szereg cennych właściwości, usprawniających pracę mięśni, ale również wykazując działanie protekcyjne mózgu czy mięśnia sercowego. Poniżej lista, niektórych korzyści z suplementacji kreatyny:

 • Liczne metaanalizy dowodzą, że jej przyjmowanie zwiększa naszą moc oraz wytrzymałość treningową.

 • Zwiększając ilość fosfokreatyny w mięśniach, powiększa zapasy naszego potencjału energetycznego.

 • Powodując retencję wodną w komórkach mięśniowych stwarza idealne środowisko anaboliczne – większe mięśnie.

 • Może skutecznie poprawić nasze samopoczucie oraz ogólne zadowolenie poprzez bezpośrednie działanie na nasz mózg.

 • W badaniach wykazano, że osoby stosujące kreatynę uzyskały większe przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej niż osoby, które jej nie stosowały.

 • Bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu.


  Jak stosować kreatynę?

  Istnieje wiele mitów na temat przyjmowania kreatyny. Jedne mówią o koncepcji „ładowania” kreatyny (początkowe duże dawki), co w przełożeniu na rzeczywistość nie ma większego sensu. Najprostszą strategią suplementacyjną jest przyjmowanie 5g kreatyny dziennie, rozłożonych na mniejsze dawki (lub jednorazowo), co pozwoli nam po kilku dniach 100% wysycić nasze mięśnie substancją. Większe dawki nie zwiększa korzyści działania suplementu. Wskazane jest łączenie kreatyny razem z węglowodanami gdyż zwiększają jej stopień wchłanialności. Pora przyjmowania monohydratu nie ma większego znaczenia na wysycenie mięśni.


  Dawkowanie Supreme Pure Creatine:

  Jedną porcję 2.5g (1/2 miarki) wymieszać w 100-150 ml wody lub ulubionego soku. W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu. W dni nietreningowe pić jedną porcję po przebudzeniu.


  Składniki Supreme Pure Creatine:

  100% monowodzian kreatyny.

Wartość odżywcza

120 porcji w opakowaniu
Porcja 2,5g
Kalorie -
% ZDS*
Składniki aktywne 100 g 1 porcja (2.5 g)
100 g 2500 mg
88 g 2200 mg
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla OSTROVIT Supreme Pure Creatine Monohydrate 300g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
OSTROVIT CREATINE 300G NAT

Specific References

ean13
5902232610253