Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
62.99
52,99 PLN Save 10.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Właściwości SCITEC Mega Arginine 120caps:

  • Naturalnie zwiększa odporność układu immunologicznego

  • Zwiększa efektywność pracy i sprawność seksualną

  • 1300 mg farmaceutycznej jakości chlorowodorku argininy w kapsułce


    Mega Arginine od Scitec - suplement zawierająćy 1300mg farmaceutycznej jakości chlorowodorku argininy w kapsułce

    Scitec Mega Arginine - prekursor tlenku azotu, powoduje większy i szybszy przepływ krwi wzmacniając pompę mięśniową, waskularyzację. Zwiększa również poziom tlenu dostarczanego do serca i innych mięśni. L-Arginina to aminokwas warunkowo niezbędny, co oznacza, że w normalnych warunkach organizm jest w stanie zsyntezować ilość wystarczającą na zaspokojenie swoich potrzeb. W przypadku ubogiej diety lub ciężkich wysiłków fizycznych organizm nie jest w stanie wyprodukować wystarczających ilości Argininy w procesach biosyntezy, w związku z czym musi być ona dostarczana z dobową dietą lub z suplementacją. Ponieważ Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i ważnym prekursorem Kreatyny jest chętnie stosowana przez sportowców, w szczególności kulturystów. Przyjmowanie wysokiej jej dawki w postaci kapsułek jest najłatwiejszym sposobem na pokrycie zwiększonego zapotrzebowanie na Argininę.


    Arginina HCL może przyspieszyć proces gojenia się mikro uszkodzeń w tkankach mięśniowych a także może mieć korzystny wpływ na produkcję hormonu wzrostu, insuliny i wrażliwość. Chlorowodorek argininy zawarty w SCITEC Mega Arginine poprawia zdolności seksualne u mężczyzn. Dzięki temu, że tlenek azotu (NO) powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, może powodować sprawniejszy przepływ krwi w ciałach jamistych prącia, korzystnie oddziałując na erekcję.

Dawkowanie Mega Arginine Scitec 120 kapsułek:

Należy spożywać 1 porcję przed treningiem.


Składniki Mega Arginine Scitec 120 kapsułek:

Wielkość opakowania: 120 kapsułek
Wielkość porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Chlorowodorek L-Argininy, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwniki (Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza, Indygotyna), substancja glazurująca (Szelak).

* % Zalecanego dziennego spożycia

Wartość odżywcza

120 porcji w opakowaniu
Porcja 1 kapsułka
Kalorie -
% ZDS*
Zawartość W porcji 1 kapsułka % ZDS*
1300mg
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla SCITEC Mega Arginine 120caps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
SCITEC MEGA ARGININE 120

Specific References