Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Peptyd L-glutaminy – naturalna forma l-glutaminy, pozyskiwana przeważnie z nasion zbóż. W porównaniu z formami syntetycznymi charakteryzuje się wolniejszym czasem wchłaniania, będzie więc odpowiednia do stosowania m.in. przed snem i ogólnie – tam gdzie zależy nam na wolnym uwalnianiu aminokwasu.   W wysokiej jakości suplementach peptyd l-glutaminy podlega procesom oczyszczania i suszenia rozpyłowego – w celu uzyskania możliwie najwyższej biodostępności związku.

W porównaniu z L-glutaminą, czy N-acetylem-L-glutaminy, Peptyd L-glutaminy należy suplementować w odpowiednio większych dawkach.

Glutamina to kluczowy aminokwas – wspiera procesy anaboliczne organizmu, redukuje procesy rozpadu tkanki mięśniowej, korzystnie wpływa na układ odpornościowy i pokarmowy, wspomaga gojenie ran. W formie peptydu, ze względu na wolne i stabilne uwalnianie stosowana przeważnie w celach prozdrowotnych i dla poprawy syntezy białka.

Peptyd L-glutaminy znajdziemy w zaawansowanych stackach glutaminowych, odżywkach przed i po treningowych, a także w formie monopreparatów.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for