Wyprzedaż!

SCIVATION Xtend BCAAs 1194gKod produktu: 5939

SCIVATION Xtend BCAAs 398g

New product

SCIVATION Xtend BCAAs 1194g

data przydatności: 02.2020

Zamiast zamiast 189,00 zł

153,90 złbrutto

-35,10 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Green Apple

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości SCIVATION Xtend BCAAs 1194g:

  • Hamuje katabolizm i obniża poziom kortyzolu

  • Podnosi poziom hormonu wzrostu

  • Przyspiesza tempo syntezy białek

  • Przyspiesza regenerację
Xtend BCAAs 1194 gram od Scivation – produkt zawierający bardzo ważne aminokwasy dla organizmu obciążonego wysiłkiem!

SCIVATION Xtend BCAAs to produkt w którym zawarty jest kompleksowy i przemyślany skład. Dzięki temu masz pewność, że twój organizm, z każdą porcją, otrzymuje wszystko czego potrzebuje aby skutecznie sprostać stawianym mu zadaniom oraz bardzo szybko regenerować się po ciężkim treningu.Składniki w
SCIVATION Xtend BCAAs:

L-Leucyna –
wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – Leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna – dostarczanie dużych ilości Leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: Izoleucyny i Waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo Izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina – swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

L-Glutamina –
najpowszechniej występujący w organizmie aminokwas, który pełni szereg bardzo ważnych funkcji: wpływa na proces uzupełniania glikogenu, poprzez zwiększenie tempa jego syntezy w wątrobie, jak również przez bezpośrednią konwersje do glukozy, wpływa pozytywnie na tempo syntezy białek oraz ogranicza ich rozpad, wzmacnia system odpornościowy i przeciwdziała chorobom, które mogły by utrudnić trening, odgrywa ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), przekształcana jest w kwas glutaminowy stanowiący źródło energii dla tkanki nerwowej oraz pełni szereg innych, ważnych, ale mniej istotnych z naszego punktu widzenia, funkcji.

Jabłczan Cytruliny – jest prekursorem kreatyny, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.Dawkowanie Xtend BCAAs Scivation 1194g:

Należy spożywać (12.5g) na 45-60 minut przed treningiem, kolejne dwie (12.5g) 15-20 minut po treningu.


Składniki Xtend BCAAs Scivation 1194g:

Wielkość opakowania: 1194g
Wielkość porcji: ~13g
Ilość porcji w opakowaniu: 90

W porcji (~13 g)

Zawartość

%ZDS

Mieszanka elektrolitów:Cytrynian sodu, Chlorek potasu,

Chlorek sodu

1171 mg-

L-Leucyna

3500mg-

L-Glutamina

2500 mg-

L-Izoleucyna

1750 mg-

L-Walina

1750 mg-

Jabłczan Cytruliny

1000 mg-

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy BCAA + Glutamina

Napisz swoją opinię

SCIVATION Xtend BCAAs 1194g

SCIVATION Xtend BCAAs 1194g

data przydatności: 02.2020

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: