SCITEC Citrulline Malate 90capsKod produktu: 728633100934

SCITEC Citrulline Malate 90caps

New product

SCITEC Citrulline Malate 90caps

Zamiast zamiast 59,00 zł

49,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości SCITEC Citrulline Malate 90caps:

  • Zwiększa wydolność tlenową

  • Opóźnia zmęczenie

  • Usuwa kwas mlekowy i amoniak z mięśni

  • Poprawia regenerację

  • Zwiększa wydalanie toksycznego amoniaku
Citrulline Malate 90 kapsułek od Scitec – jabłczan cytruliny zwiększający przepływ krwi oraz zwiększający wydolność tlenową organizmu!

SCITEC Citrulline Malate to produkt, który powstał na bazie najwyższej jakości jabłczanu cytruliny, którego zastosowanie niesie za sobą ogromną ilość korzyści dla naszego organizmu. Cytrulina jest aminokwasem występującym w arbuzach. Zwiększa przepływ krwi w naszych mięśniach, co skutkuje ich lepszym odżywieniem oraz niesamowitą pompą treningową podczas każdej wykonywanej serii.


SCITEC Citrulline Malate cechuje się najwyższą jakością składników odpowiednią dawką zawartych substancji aktywnych, które gwarantują błyskawiczne i niezawodne działanie. SCITEC Citrulline Malate wpływa na zwiększenie wytrzymałości, dzięki czemu możesz wydłużyć swoją serię i wykonać więcej powtórzeń, bez uczucia przemęczenia, zakwasów i bolesności mięśni. Dzięki regularnej suplementacji będziesz mógł w szybszym tempie osiągnąć swój wymarzony cel i zbudować pięknie wyrzeźbioną masę mięśniową, pozbawioną tkanki tłuszczowej!Sposób użycia Citrulline Malate Scitec 90 kapsułek:

Należy stosować jedną porcję produktu (3 kapsułki) na 60 minut przed rozpoczęciem treningu.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Citrulline Malate Scitec 90 kapsułek:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek
Wielkość porcji: 3 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 30

DL-jabłczan L-cytruliny 1:1, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwniki ( Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza)

Zawartość

W porcji 3 kapsułki

%RWS

DL-jabłczan L-cytruliny 1:13000 mg-

% RWS – referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Aminokwasy Cytrulina

Napisz swoją opinię

SCITEC Citrulline Malate 90caps

SCITEC Citrulline Malate 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: