MYPROTEIN 100% Beta-Alanine Amino Acid 500gKod produktu: 6489

MYPROTEIN Beta Alanine 250g

New product

MYPROTEIN 100% Beta-Alanine Amino Acid 500g

Zamiast zamiast 89,00 zł

75,00 złbrutto

-14,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Natural

Dodaj Odejmij

Opis

myproteinlogonew.jpg

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.




myproteinlogonew2.jpg

Właściwości MYPROTEIN 100% Beta-Alanine Amino Acid 500g:

  • 100% produktu

  • Często wykorzystywana w formułach przedtreningowych

  • Doskonała dla każdego rodzaju treningu

  • W wygodnej do zażywania formie




100% Beta-Alanine Amino Acid 500g od Myprotein - 100% beta-alanina zwiększająca wydolność oraz wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego!

MYPROTEIN 100% Beta-Alanine Amino Acid podnosi stężenie karnozyny w mięśniach i jest przydatna dla każdego, kto uczestniczy w zajęciach sportowych, które wymagają działań impulsywnych, dynamicznych, np. sprint, trening siłowy lub boks i dla osób zaangażowanych w ćwiczenia wytrzymałościowe, które chcą opóźnić wystąpienie zmęczenia.


Korzyści
:

Pozwala zwiększyć produkcję karnozyny. Większe stężenie karnozyny w mięśniach zwiększa ich wydolność pozwalając na wykonywanie cięższej pracy przez dłuższy okres czasu. Może również zapobiegać tworzeniu się kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie intensywnego wysiłku zmniejszając w ten sposób zmęczenie.


Skutki uboczne
:

Beta-alanina może powodować mrowienie – to jest zupełnie normalna reakcja i nie szkodliwa.


Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Sposób użycia Beta Alanine Myprotein 500g:

Faza ładowania (dzień 1-5): Spożywać 1.5g (pół małej miarki (Scoop MP Plastic) 4 razy na dobę, równomiernie rozłożyć w ciągu dnia. Najlepiej przyjmować z wodą lub sokiem owocowym z-między posiłkami. Faza podtrzymująca (dzień 6-35): Spożywać 1,5 g (pół małej miarki (Scoop MP Plastic) 2 razy dziennie, równomiernie rozłożyć w ciągu dnia. Najlepiej przyjmować z wodą lub sokiem owocowym z-między posiłkami. Po zakończeniu tego okresu zrobić 2 tygodniową przerwę przed rozpoczęciem następnego okresu na Beta-Alaninie. Spróbuj dodać 300 mg L-histydyny 45 minut przed treningiem, aby zwiększyć produkcję karnozyny.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.



Składniki Beta Alanine Myprotein 500g:

Wielkość opakowania: 500g
Wielkość porcji: 1,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 333

Całe opakowanie: 250g bez dodatków smakowych. 1 porcja (1,5g) zawiera 1,5g 100% Beta Alaniny

ZawartośćW porcji

Beta Alanine

1,5g

 Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Beta-Alanina

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN 100% Beta-Alanine Amino Acid 500g

MYPROTEIN 100% Beta-Alanine Amino Acid 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: