UNS Beta Alanine 200gKod produktu: 5556

UNS Beta Alanine 200g

New product

UNS Beta Alanine 200g

Zamiast zamiast 49,00 zł

39,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
 • Natural

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości UNS Beta Alanine 200g:

 • Przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości około treningowej

 • Przyspiesza rozbudowę masy mięśniowej

 • Przyspiesza wzrost szybkości spalania tkanki tłuszczowej

 • Zmniejsza zmęczenie fizyczne  Beta Alanine od Uns - to suplement diety, który nie zawiera żadnych dodatkowych substancji

  UNS Beta Alanine dostarcza 4 g beta alaniny w porcji dziennej. Produkt polecany jest do codziennego stosowania. Dedykowany dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu. Produkt najbardziej doceniony przez osoby trenujące sporty wytrzymałościowo- siłowe, siłowe i wytrzymałościowe, w których wymagana jest wysoka wydolność fizyczna utrzymywana przez dłuższy okres czasu i z dużą częstotliwością treningową. To wyłącznie czysty surowiec ( bez dodatków smakowych), który charakteryzuje się swoistym smakiem i zapachem.


  Beta alanina jest częstym składnikiem odżywek i stacków kreatynowych gdyż jako (kwas 3-aminopropionowy) – należy do organicznych związków chemicznych z grupy aminokwasów, izomer konstrukcyjny alfa -alaniny czyli podstawowego aminokwasu białkowego. Należy do tzw. β-aminokwasów, w których grupa aminowa znajduje się przy węglu β w stosunku do grupy karboksylowej. β-alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny (β-alanylo - L histydyny), której biosynteza uzależniona jest od dostępności β-alaniny jako substratu. Karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie wysiłku. Z tego względu przyjmowanie β-alaniny zmniejsza zmniejszenie fizyczne. Ponadto β-alanina jest składnikiem innych biologicznie czynnych związków, np. kwasu pantotenowego, peptydów: baleniny (β-alanylo-1-metylo-L-histydyna) i anseryny (β-alanylo-3-metylo-L-histydyna).


  Dawkowanie Beta Alanine Uns:

  Porcję - 4 g (1 miarka) rozpuścić w 150 ml wody lub soku. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.


  Składniki Beta Alanine Uns:

  Wielkość opakowania: 200g
  Wielkość porcji: 4g
  Ilość porcji w opakowaniu: 50

  Beta alanina (100%)

  Składniki aktywneZalecana dzienna porcja (4 g)

  Beta alanina

  4g

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Beta-Alanina

Napisz swoją opinię

UNS Beta Alanine 200g

UNS Beta Alanine 200g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: