UNS L-Lysine 200gKod produktu: 5417

UNS L-Lysine 200g

New product

UNS L-Lysine 200g

Zamiast zamiast 45,00 zł

35,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

 • Natural

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości UNS L-Lysine 200g:

 • należy do grupy aminokwasów egzogennych

 • jest jednym z trzech aminokwasów BCAA

 • pełni rolę w budowaniu masy mięśniowej

 • związek ten reguluje procesy anaboliczne w organizmie i hamuje katabolizm

 • organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie jej wyprodukować  L-Lysine od Uns-to suplement diety w formie proszku, który nie zawiera żadnych substancji dodatkowych

  UNS L-Lysine dostarcza 1 g lizyny w porcji dziennej. Produkt polecany jest do codziennego stosowania. Dedykowany dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu. Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować. Jako że jest aminokwasem egzogennym, wchodzi w skład większości białek, które budują organizm i zapewniają mu prawidłowe funkcjonowanie. Komórki ustrojowe mogą syntetyzować specyficzne białka pod warunkiem dostępności odpowiednich aminokwasów w odpowiednich ilościach.


  Ogromna różnorodność białek, która odpowiada za ich późniejszą specjalizację, wynika jedynie z sekwencjii ilości aminokwasów użytych przez nasz organizm do ich budowy. Białka produkują hormony, budują układ odpornościowy, produkują enzymy, budują i odbudowują tkanki (np. kolagen, tkanka kostna). Umiarkowany wysiłek fizyczny i odpowiednio zbilansowana dieta zapewnia nam trwanie w zdrowiu. Trwanie w zdrowiu to również sprawne siły samoobrony organizmu i zdolność do regeneracji. Wszystkie te mechanizmy funkcjonują dzięki przemianie materii i odżywianiu. Organizm ma możliwość tworzenia wyspecjalizowanych białek z udziałem lizyny, jeżeli w diecie spożywamy pokarmy z zawartością tego niezbędnego aminokwasu.


  Jej niedobór skutkuje objawami zmęczenia i rozdrażnienia, powoduje anemię i wypadanie włosów. W związku z tym niezbędne jest, by dostarczać ją wraz z pożywieniem. Niemniej jednak najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po suplementy diety.


  To wyłącznie czysty surowiec (bez dodatków smakowych), który charakteryzuje się swoistym smakiem i zapachem.


  Dawkowanie L-Lysine Uns:

  Porcję - 1 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub soku. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.


  Składniki L-Lysine Uns:

  Wielkość opakowania: 200g
  Wielkość porcji: 1g
  Ilość porcji w opakowaniu: 200

  L – lizyna (100%)

  Składniki aktywneIlość w porcji dziennej
  L-

  lizyna

  1 g

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Prozdrowotne

Napisz swoją opinię

UNS L-Lysine 200g

UNS L-Lysine 200g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: