HI TEC BCAA Powder 700gKod produktu: 4633

New product

HI TEC BCAA Powder 700g

Zamiast zamiast 109,00 zł

89,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
 • Blueberry
 • Watermelon
 • Raspberry
 • Strawberry Kiwi
 • Fruit Jellies

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości HI TEC BCAA Powder:

 • błyskawiczna ochrona antykataboliczna mięśni.

 • nasila proces syntezy białek.

 • doskonała rozpuszczalność i wchłaniania.

 • lepsza regeneracja.

  HI TEC BCAA Powder-większa wydolność, lepsze wyniki.

  HI TEC BCAA Powder dostarcza aminokwasy rozgałęzione L-leucynę, L- izoleucynę oraz L- walinę w proporcji 2:1:1. Aby nasilić i przyspieszyć syntezę białkową wykorzystano specjalną technologię krystalizacji, która umożliwa szybkie i całkowite rozpuszczenie aminokwasów w wodzie. Dzięki temu praktycznie natychmiast (już po 10 minutach od spożycia) BCAA dociera do komórek mięśniowych i zaczyna budować nową masę mięśniową.


  BCAA aminokwasy rozgałęzione są dla budowy mięśni niezbędne, bez nich nie odbędzie się żadna synteza białkowa. Inne essencionalne aminokwasy są również ważne, ale BCAA odgrywają najważniejszą rolę u sportowców, ponieważ inaczej jak inne aminokwasy które przechodzą z krwi najpierw przez wątrobę, gdzie są rozkładane na różne substraty, BCAA docierają bezpośrednio z krwi do komórek mięśniowych, tam razem z innymi EEA nasilają syntezę białkową, gdzie zostają wbudowane do komórek mięśniowych jako dodatkowa masa mięśniowa. 


  Aby nasilić i przyspieszyć syntezę białkową, powiększyliśmy BCAA do kwasu Makatowego i krystalizowaliśmy ( Total- Solution- Technologie/TST), umożliwia to szybkie i całkowite rozpuszczenie w wodzie, oznacza to że po spożyciu w ciągu 10min aminokwasy docierają do komórek mięśniowych gdzie zaczynają budować nową masę.


  Dawkowanie HI TEC BCAA Powder 700g:

  Pełna łyżeczka stołowa / 13g proszku dodać do 500ml wody, dobrze wymieszać bezpośrednio przed, w trakcie ewentualnie po treningu ( na pusty żołądek) spożywać. Sportowcy przy wadze poniżej 70kg mogą spożywać 10g proszku, u sportowców bardzo ciężkich zaleca się zwiększyć dawkę.

  Składniki HI TEC BCAA Powder 700g:

SKŁADNIKI AKTYWNE:

BCAA

Porcja:13g
Ilość porcji w opakowaniu:53
Opakowanie:700g
Zawartość:w porcjizaw:% ZDS*

L-Leucyna

5000mg

L-Izoleucyna

2500mg

L-Walina

2500mg

Niacyna

1,6mg10%

Witamina B6

0,14mg10%

Witamina B12

0,25mcg10%
Składniki (wersja smakowa):L-leucyna (38,5%), L- izolecucyna (19,2%), L-walina (19,2%), regulator kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy i cytrynian potasu ), aromaty, substancja słodząca: acesulfam-K* i sukraloza, emulgator: lecytyny, barwnik: karmina (dla smaku wiśniowego), ryboflawina (dla smaku cytrynowego, pomarańczowego i mango-melon), beta-karoten (w smaku mango-melon),niacyna (

amid kwasu nikotynowego

), chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina. *Zawiera źródło fenyloalaniny.Składniki (wersja bezsmakowa):L-leucyna (38,5%), L- izolecucyna (19,2%), L-walina (19,2%), regulator kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy i cytrynian potasu ), aromaty, substancja słodząca: acesulfam-K* i sukraloza, emulgator: lecytyny, barwnik: karmina (dla smaku wiśniowego), ryboflawina (dla smaku cytrynowego, pomarańczowego i mango-melon) beta-karoten (w smaku mango-melon),niacyna (

amid kwasu nikotynowego

), chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina. *Zawiera źródło fenyloalaniny.

* % Zalecanego dziennego spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy BCAA - Rozgałęzione

Napisz swoją opinię

HI TEC BCAA Powder 700g

HI TEC BCAA Powder 700g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: