UNS Citrumal Citrulline Malate 300gKod produktu: 4132

UNS Citrumal Citrulline Malate 300g

New product

UNS Citrumal Citrulline Malate 300g

Zamiast zamiast 79,00 zł

69,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


UNS CITRUMAL
to specjalistyczny suplement diety przeznaczony z myślą o sportowcach chcących maksymalnie wykorzystać każdą sesję treningową. Solidna dawka aż 2800 mg jabłczanu cytruliny w porcji pysznego i wysoce przyswajalnego napoju funkcjonalnego, w szybki sposób uzupełnia dietę w ten ważny dla sportowców aminokwas. Receptura UNS CITRUMAL została stworzona z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania wpływającego na produkcję tlenku azotu NO.


- Doskonała przyswajalność,
- błyskawiczne działanie,
- 2800 mg jabłczanu cytruliny w porcji,
- wspomaga wytrzymałość podczas treningu.


Cytrulina jest naturalnym prekursorem argininy, którą organizm aktywnie wykorzystuje do syntezy tlenku azotu (NO). Ten neurotransmiter odpowiada on za prawidłową funkcję i rozszerzanie naczyń krwionośnych, regulując ich napięcie.


Rozszerzenie naczyń krwionośnych stymuluje większy przepływ krwi, a tym samym lepsze dotlenienie i odżywienie pojedynczych włókien mięśniowych, co prowadzi do zwiększenia tempa wzrostu mięśni, poprawy ich wydolności i przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.


W badaniach naukowych potwierdzono, iż jabłczan cytruliny przyjmowany w dawce 6 g na dobę poprawiał zdolności wysiłkowe i minimalizował uczucie zmęczenia. Mechanizm tego działania oparty jest przede wszystkim na pozytywnym wpływie na równowagę kwasowo-zasadową i neutralizacji kwasów uwalnianych do ustroju w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Suplementacja jabłczanem cytruliny może mieć szerokie zastosowania już na każdym poziomie zaawansowania, zarówno w przypadku dyscyplin siłowych, wytrzymałościowo-siłowych, jak i wytrzymałościowych.


Dawkowanie:

Dzienną porcję 3 g (1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.


Składniki:

jabłczan L-cytruliny, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja słodząca: sukraloza; barwniki: żółcień chinolinowa (smak jabłka, czerwonej pomarańczy, cytryny, gruszki) – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci, błękit brylantowy (smak jabłka), karmel amoniakalny (smak coli, gruszki), czerwień koszenilowa (smak czerwonej pomarańczy). Może zawierać pochodne mleka, soi, jaj, pszenicy, selera i gorczycy. Miarka do dozowania w środku. Worek z pochłaniaczem wilgoci w środku (nie otwierać, nie spożywać).

SkładnikZawartość w dziennej porcji (3 g)

Jabłczan L-cytruliny

2800 mg

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Cytrulina

Napisz swoją opinię

UNS Citrumal Citrulline Malate 300g

UNS Citrumal Citrulline Malate 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: