UNS Tyrosine Plus 300gKod produktu: 4031

UNS Tyrosine Plus 300g

New product

UNS Tyrosine Plus 300g

Zamiast zamiast 59,00 zł

49,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


TYROSINE PLUS
jest specjalistycznym suplementem diety w proszku, którego aktywność wynika z synergistycznego połączenia L-tyrozyny z mikroskładnikami, pełniącymi rolę koenzymów w reakcjach przekształcających ten aminokwas w związki o charakterze hormonów i neuroprzekaźników. Preparat zaprojektowano w celu wspomagającym przy redukcji tkanki tłuszczowej, w poprawie samopoczucia oraz jako produkt pobudzający.


- Aż 1500 mg L-tyrozyny w jednej porcji,
- synergizm 4 substancji bioaktywnych, bez dodatków i wypełniaczy,
- podnosi koncentrację i dodaje energii,
- przyspiesza metabolizm tłuszczów.


L-Tyrozyna to aminokwas endogenny, który jest prekursorem neuroprzekaźników - dopaminy oraz adrenaliny i noradrenaliny. Związki te są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania procesów przewodnictwa nerwowego i komunikacji międzykomórkowej. Hormony nadnerczy produkowane są w odpowiedzi na stres, a przygotowując organizm do dużego wysiłku fizycznego, zwiększają wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako najwydajniejszego źródła energii.

Z tyrozyny produkowana jest również
tyroksyna – hormon tarczycy niezbędny dla prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Odpowiada ona za pobudzanie rozpadu tłuszczów, stymuluje wchłanianie glukozy z przewodu pokarmowego oraz reguluje pracę gruczołów płciowych.

Wykorzystanie w preparacie dodatku
witaminy B6 wynika z faktu, iż pełni ona kluczową rolę w przemianach biochemicznych prowadzących do powstawania dopaminy. Ten neuroprzekaźnik kontroluje napięcie mięśniowe, ale też procesy psychiczne i emocjonalne, odgrywając również istotną rolę w odczuwaniu przyjemności. Odpowiada za właściwe zapamiętywanie i koncentrację.

Kwas L-askorbinowy aktywnie uczestniczy w procesach hydroksylacji prowadzących do powstawania noradrenaliny. Wraz z adrenaliną działa ona w układzie uciekaj-albo-walcz, przygotowując organizm do dużego wysiłku energetycznego poprzez zwiększenie ciśnienia tętniczego, uwalnianie glukozy z rezerw energetycznych, rozszerzenie oskrzeli i zwiększenie oporu obwodowego.


Dawkowanie:

Porcję 2 g (4 płaskie miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


Składniki:

SkładnikZawartość w dziennej porcji (2 g)

L-tyrozyna

1500 mg

Witamina C

360 mg (450%*)

Tauryna

100 mg

Witamina B6

1,4 mg (100%*)

* % referencyjnej wartości spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Tyrozyna

Napisz swoją opinię

UNS Tyrosine Plus 300g

UNS Tyrosine Plus 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: