MYPROTEIN L Histidine 100g HistydynaKod produktu: 5055534304198

MYPROTEIN L Histidine 100g

New product

MYPROTEIN L Histidine 100g Histydyna

Zamiast zamiast 89,00 zł

69,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.
Właściwości MYPROTEIN L Histidine:

 • Nieodzowna dla prawidłowej odpowiedzi immunologicznej

 • Pełni ważne funkcje w systemie trawiennym

 • Pomaga chronić komórki


  Czym jest L histydyna?

  L-histydyna to aminokwas, którego organizm nie jest w stanie sam wytworzyć, dlatego konieczne jest dostarczanie go w diecie. L-histydyna jest potrzebna z rozlicznych powodów, jak na przykład wytwarzanie histaminy, zdrowie serca i układu krążenia, większa skuteczność odpowiedzi immunologicznej na infekcje.

  L-histydyna jest potrzeba organizmowi do wytwarzania szeregu innych enzymów, włączając w to gastrynę. Gastryna wspomaga efektywnie procesy trawienne i wyzwala z pokarmu więcej składników odżywczych, witamin i minerałów.

  Jedna z najważniejszych ról L-histydyny polega na zapewnieniu równowagi między minerałami we krwi, włączając w to metale takie, jak cynk i żelazo. Histydyna łączy się z cynkiem i transportuje cynk do tych komórek, w których jest najbardziej potrzebny. Osoby, które nie otrzymują w diecie odpowiedniej ilości L-histydyny często cierpią na niedobory cynku, które z kolei mogą powodować braki energii i osłabienie systemu odpornościowego.

  Jak już sama nazwa wskazuje L-histydyna jest blisko spokrewniona z histaminą, substancją chemiczną, którą organizm wytwarza w odpowiedzi na infekcję. Mimo że histamina powoduje zapalenie w przypadku kontuzji i kataru siennego, to jednak odgrywa ważną rolę w naszej odpowiedzi immunologicznej.


  Jak dawkowac L histydyne?

  Chociaż L-histydyna to niezbędny aminokwas nie jest wytwarzana naturalnie w organizmie i musi być dostarczana z pokarmem. W niewielkich ilościach występuje w mięsie, rybach i produktach mlecznych. W szczególności wegetarianie powinni stosować suplementy zawierające L-histydynę, ponieważ trudno im będzie uzyskać jej odpowiednią ilość z diety ubogiej w produkty pochodzenia zwierzęcego.

  Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi


  DawkowanieMYPROTEIN L Histidine:

  Jako suplement diety zalecamy spożywanie 1g 1-2 razy dziennie. Najlepiej spożywać z wodą lub sokiem owocowym.

  Składniki MYPROTEIN L Histidine:

  L Histydyna (100%)

  W porcji

  L Histidine

  1 g

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Histydyna

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN L Histidine 100g Histydyna

MYPROTEIN L Histidine 100g Histydyna

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: