Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

Real Pharm AAKG 150tabs

Aminokwasy

Dostępny

69,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

89,00 zł

Dodaj Odejmij

Ostatnie egzemplarze!

AAKG Real Pharm 150tabs to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, skondensowana w łatwych do połknięcia tabletkach o wysokim stężeniu 1250mg !!!


Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami kapsułkowymi.


Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje właściwe ich ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się stosowanie preparatu przed wysiłkiem.


Dodatkowo jednak stosowanie produktu po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.


Alfa Ketoglutarenu L-Argniny (AAKG) jest składnikiem pokarmowym mającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu i agmatyna znajdują coraz większe uznanie w oczach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. Dodatkowo może działać energetycznie i poprawiać sprawność seksualną.


Produkt idealny do stosowania pojedynczo, jak i do łączenia z innymi produktami np. monohydratem kreatyny, czy HMB.


Dawkowanie:

Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu 2 tabletki. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób.Składniki:

alfa-ketoglutaran L–argininy, substancje wypełniające – celuloza, fosforan wapnia, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Składniki aktywne1 tabletka%ZDS1 porcja
(4 tabletki)
%ZDS

Alfa-ketoglutaran argininy

1250 mg**5000 mg**

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

  • Forma Tabletki
  • Aminokwasy L-Arginina

Napisz swoją opinię

Real Pharm AAKG 150tabs

Real Pharm AAKG 150tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top