Real Pharm AAKG 150capsKod produktu: 5902444701138

Real Pharm AAKG 150tabs

New product

Real Pharm AAKG 150caps

Zamiast zamiast 89,00 zł

69,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

AAKG Real Pharm 150caps to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, skondensowana w łatwych do połknięcia kapsułkach o wysokim stężeniu 1000mg !!!


Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.


Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje właściwe ich ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się stosowanie preparatu przed wysiłkiem.


Dodatkowo jednak stosowanie produktu po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.


Alfa Ketoglutarenu L-Argniny (AAKG) jest składnikiem pokarmowym mającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu i agmatyna znajdują coraz większe uznanie w oczach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. Dodatkowo może działać energetycznie i poprawiać sprawność seksualną.


Produkt idealny do stosowania pojedynczo, jak i do łączenia z innymi produktami np. monohydratem kreatyny, czy HMB.


Dawkowanie:

Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu 2 kapsułki. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób.


Składniki:

Alfa Ketoglutaran L-argininy (AAKG), żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik).

Składniki aktywne1 kapsułka%ZDS1 porcja
(2 kapsułki)
%ZDS
alfa ketoglutaran L-argininy1000 mg**2000 mg**

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Aminokwasy L-Arginina

Napisz swoją opinię

Real Pharm AAKG 150caps

Real Pharm AAKG 150caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: