Real Parm Beta Alanine 150capsKod produktu: 5904730666527

Real Parm Beta Alanine 150caps

New product

Real Parm Beta Alanine 150caps

Zamiast zamiast 89,00 zł

69,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

Beta Alanine Real Pharm 150caps to preparat zawierający beta alaninę najczystszej jakości. skondensowany w łatwych do połknięcia kapsułkach o wysokim stężeniu aż 1100mg !!! Produkt ma za zadanie zapobiegać przede wszystkim przedwczesnemu zmęczeniu i wspomagać przyrost czystej masy mięśniowej. Dodatkowo zwiększa wytrzymałość organizmu, zwiększać wydajność treningu oraz poprawiać regenerację.

Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.


Beta Alanine
Real Pharm 150caps przekształcana jest w organizmie w karnozynę, która to właśnie odpowiada za powyżej opisane reakcje, a sama w sobie powoduje gwałtowny wzrost masy mięśniowej oraz zapobiega zakwasom (poprzez blokowanie wytwarzania kwasu mlekowego).


Karnozyna występuje w bardzo dużych ilościach w mięśniach szkieletowych, a jej umiejscowienie to najsilniejszy typ II włókien mięśniowych szybko drgających, dzięki czemu opóźnia spadek pH, zwiększając długość i efektywność treningową.Dawkowanie:

Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu (1 kapsułkę). Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Składniki:

beta alanina, żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik).

Składniki aktywne1 porcja (1 kapsułka)%RWS

beta alanina

1100 mg**

RWS- Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kj/2000kcal), ** – brak ustalonej normy RWS.

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Aminokwasy Beta-Alanina

Napisz swoją opinię

Real Parm Beta Alanine 150caps

Real Parm Beta Alanine 150caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: