SportDefinition Muscle Guard 533gKod produktu: 2699

SportDefinition Muscle Guard 533g

New product

SportDefinition Muscle Guard 533g

Zamiast zamiast 115,00 zł

95,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

SportDefinition Muscle Guard 533g


  • ZAAWANSOWANA FORMUŁA WSPIERAJĄCA ROZROST MUSKULATURY
  • WYSOKA ZAWARTOŚĆ AMINOKWASÓW BCAA ZABEZPIECZY TWOJE MIĘŚNIE PRZED KATABOLIZMEM
  • SOLIDNA DAWKA HISTYDYNY ZWIĘKSZĄ MOŻLIWOŚCI WYDOLNOŚCIOWE ORGANIZMU
  • JABLCZAN CYTRULINY POPRAWI POMPĘ TRENINGOWĄ, KTÓRA UMOŻLIWI SZYBSZE I LEPSZE ODŻYWIENIE KOMÓREK MIĘŚNIOWYCH
  • SZYBKA REGENERACJA, LEPSZE PRZYROSTY MASY MIĘŚNIOWEJ I SIŁY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Poszukujesz suplementu, który w pełni zabezpieczy Twoje mięśnie przed katabolizmem treningowym? Właśnie go znalazłeś – ten produkt jest tym czego potrzebujesz. Dzięki zaawansowanej formule wykazuje nie tylko właściwości antykataboliczne ale także wesprze Twój układ odpornościowy (wysoka zawartość witaminy C) oraz pokarmowy w prawidłowej pracy.

Oczywiście to nie wszystko! Wysoka zawartość jabłczanu cytruliny i histydyny przyczyni się do znacznego zwiększenia wydolności treningowej!

Sport Definition MUSCLE GUARD jest produktem opartym w głównej mierze o wysokiej klasy aminokwasy, jednak to nie wyczerpuje listy substancji aktywnych! Owszem, aminokwasy rozgałęzione BCAA są niezwykle istotnym elementem chroniącym Twoją muskulaturę przed niepożądanymi procesami rozpadu. BCAA stanowią koło 35-40% ogólnej puli aminokwasów w Twoich mięśniach, co sprawia, że są niezbędne do ich rozwoju.

Dodatkowo w składzie znalazła się solidna porcja glutaminy, której właściwości prozdrowotne i antykataboliczne są powszechnie znane i cenione przez zawodowców. Natomiast jabłczan cytruliny nie tylko poprawi efekt pompy treningowej ale umożliwi także lepsze i sprawniejsze odżywienie komórek mięśniowych – jak możesz się domyśleć znacząco przyśpieszy to proces regeneracji powysiłkowej i przyczyni się do poprawy osiąganych przyrostów masy mięśniowej oraz siły.

Sport Definition MUSCLE GUARD powstał z myślą o osobach aktywnych fizycznie, które ą w trakcie odchudzania i chcą zabezpieczyć w 100% swoje mięśnie przed rozpadem (katabolizmem) spowodowanym deficytem kalorycznym.

Sport Definition MUSCLE GUARD na nowo zdefiniował kwestię suplementacji okołotreningowej podczas odchudzania, kiedy występuje wysokie ryzyko „palenia mięśni” z powodu niedostatecznej ilości węglowodanów w diecie. Niestety jest to typowa sytuacja, ponieważ odchudzając się ograniczasz kaloryczność posiłków, a tym samym zmniejsza się ilość substancji odżywczych jakie przyjmujesz z pożywieniem. Dlatego też warto zastosować ten suplement by się ustrzec przed katabolizmem.

Sport Definition MUSCLE GUARD został dopracowany także w kwestii smaku, nie będziesz musiał się zmuszać do wypicia każdej kolejne porcji! „Suplementy mają działać, a nie smakować” – tak piszą ale w tym przypadku zarówno działa znakomicie jak i dobrze smakuje! Dodatek ekstraktu z pieprzu czarnego oraz witamin z grupy B przyczynia się do jeszcze lepszego przyswajania preparatu, a w związku z tym szybciej przedostaje się do krwi.

SPORT DEFINITION MUSCLE GUARD – KOMPLEKSOWE ZABEZPIECZENIE PRZED KATABOLIZMEM!


Dawkowanie SportDefinition Muscle Guard 533g:

Zmieszać 3 miarki proszku (17,8 g) ze 200 ml wody. Spożywać przed lub po treningu.Składniki SportDefinition Muscle Guard 533g:

SKŁADNIKI AKTYWNEMuscleGuard
Porcja17,8 g
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie533g
Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS

Witamina C

500 mg625%

Witamina B6

10 mg714%

Witamina B12

15 mcg600%

Witamina E

20 mg167%

L-glutamina

5000 mg

L-leucyna

2500 mg

L-izoleucyna

1250 mg

L-walina

1250 mg

Jabłczan cytruliny

2000 mg

Tauryna

2000 mg

L-histydyna

2000 mg

Ekstrakt z pieprzu czarnego

5 mg

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Mix Aminokwasów

Komentarze

Oceń 
Tomasz M
2018-01-27

Super aminokwasy

Dobrze sprawdzają się w okresie około-treningowym, większa wytrzymałość i regeneracja. Świetne na zakwasy

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

SportDefinition Muscle Guard 533g

SportDefinition Muscle Guard 533g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: