Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

IRON HORSE BCAA Plus 400g

Aminokwasy

Dostępny

89,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

109,00 zł

Orange
Forest Fruit

Dodaj Odejmij

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

- Zero cukru
- Kompleks tyrozyny i Acetylu L-Kanityny
- Doskonała ochrona mięśni
- Hamuje katabolizm, nasila syntezę białek
- Szybsza regeneracja

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to podstawa suplementacji każdego sportowca! Dlatego nie mogło ich zabraknąć w grupie produktów przygotowanych przez IHS Technology. Ilość propozycji i form tego produktu dostępnych na rynku suplementów dla sportowców zmotywowała nas do przygotowania czegoś specjalnego.

Naukowcy IHS Technology skoncentrowali się przede wszystkim na odwzorowaniu proporcji BCAA występujących w ludzkich mięśniach. Dlatego też leucyna, valina i izoleucyna w BCAA PLUS zostały skomponowane w stosunku 1,3: 0,9 : 0,8 co jest odzwierciedleniem ich naturalnej formy. Kompozycja ta jest staje się automatycznie najskuteczniejszą formą podania aminokwasów rozgałęzionych.

BCAA stanowią około 30% naszych mięśni , w przypadku braku glukozy lub intensywnego, gwałtownego wysiłku dochodzi do ich bezpośredniego spalenia. Oczywiście możesz temu zapobiec dostarczając aminokwasów rozgałęzionych z zewnątrz. Dodatek Beta Alaniny, Histydyny oraz witamin z grupy B znajdujący się w BCAA PLUS warunkuje powstanie karnotyzyny, która jest wykorzystywana w procesach energetycznych zachodzących wewnątrz mięśni. Jej rozpad energetyczny zapewnia przedłużoną pracę mięśnia bez jego zakwaszenia, co pozwala na bardziej intensywny trening.Kompleks Tyrozyny i Acetylu L-karnityny wraz z magnezem i witaminami z grupy B wykorzystany w naszym produkcie gwarantuje odpowiednią koncentrację i poprawę, jakość komunikacji mózg - mięsień podczas trwania wysiłku. Tyrozyna jest prekursorem dopaminy, serotoniny oraz noradrenaliny, natomiast Acetyl L-karnityny odpowiada za poprawę przewodnictwa nerwowego.

Sięgając po BCAA PLUS otrzymujesz wiec kompletny produkt. Bezbłędnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacone zestawem substancji działających synergicznie na poprawę, jakości i czasu trwania twoich treningów. Proponowane przez nas zestawienie aminokwasów z odpowiednią ilością witamin z grupy B i magnezu gwarantują rozbudowę tkanki mięśniowej oraz dostarczenie odpowiedniego substytutu energetycznego podczas trwania intensywnego treningu.


Dawkowanie:

10g(3 miarki) wymieszać z wodą i spożyć 20 min. przed treningiem na pusty żołądek.Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE

BCAA

Plus
Porcja10g
Ilość porcji w opakowaniu40
Opakowanie400g
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna33kcal

Białko

0g

Węglowodany

0g
- w tym

cukry proste

0g

Tłuszcze

0g
- w tym

nasycone kwasy tłuszczowe

0g

Błonnik

0g

Sód

0g

L-leucyna

2600mg

L-walina

1800mg

L-izoleucyna

1600mg

Beta Alanina

1600mg

L-tyrozyna

350mg
N-Acetyl L-Karnityny300mg

L-histydyna

100mg

Cytrynian Magnezu

800mg

Tiamina

5mg

Pirydoksyna

5mg

Kobalamina

10mcg
  • Forma Proszek
  • Aminokwasy Mix Aminokwasów

Napisz swoją opinię

IRON HORSE BCAA Plus 400g

IRON HORSE BCAA Plus 400g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top