IRON HORSE BCAA Plus 400gKod produktu: 2677

IRON HORSE BCAA Plus 400g

New product

IRON HORSE BCAA Plus 400g

Zamiast zamiast 109,00 zł

89,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
 • Lemon
 • Kiwi
 • Forest Fruit
 • Watermelon
 • Pineapple
 • Blackberry

Dodaj Odejmij

OpisWłaściwości IRON HORSE BCAA Plus 400g:

 • Zero cukru

 • Kompleks tyrozyny i Acetylu L-Kanityny

 • Doskonała ochrona mięśni

 • Hamuje katabolizm, nasila syntezę białek

 • Szybsza regeneracjaBCAA Plus 400 gram od Iron Horse - kompletny produkt dla aktywnych zapewniający szybką regenerację!

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to podstawa suplementacji każdego sportowca! Dlatego nie mogło ich zabraknąć w grupie produktów przygotowanych przez IHS Technology. Ilość propozycji i form tego produktu dostępnych na rynku suplementów dla sportowców zmotywowała nas do przygotowania czegoś specjalnego.


Naukowcy IHS Technology skoncentrowali się przede wszystkim na odwzorowaniu proporcji BCAA występujących w ludzkich mięśniach. Dlatego też leucyna, valina i izoleucyna w
IHS BCAA PLUS zostały skomponowane w stosunku 1,3: 0,9 : 0,8 co jest odzwierciedleniem ich naturalnej formy. Kompozycja ta jest staje się automatycznie najskuteczniejszą formą podania aminokwasów rozgałęzionych.


BCAA stanowią około 30% naszych mięśni , w przypadku braku glukozy lub intensywnego, gwałtownego wysiłku dochodzi do ich bezpośredniego spalenia. Oczywiście możesz temu zapobiec dostarczając aminokwasów rozgałęzionych z zewnątrz. Dodatek Beta Alaniny, Histydyny oraz witamin z grupy B znajdujący się w IHS BCAA PLUS warunkuje powstanie karnotyzyny, która jest wykorzystywana w procesach energetycznych zachodzących wewnątrz mięśni. Jej rozpad energetyczny zapewnia przedłużoną pracę mięśnia bez jego zakwaszenia, co pozwala na bardziej intensywny trening.


Kompleks Tyrozyny i Acetylu L-karnityny wraz z magnezem i witaminami z grupy B wykorzystany w naszym produkcie
gwarantuje odpowiednią koncentrację i poprawę, jakość komunikacji mózg - mięsień podczas trwania wysiłku. Tyrozyna jest prekursorem dopaminy, serotoniny oraz noradrenaliny, natomiast Acetyl L-karnityny odpowiada za poprawę przewodnictwa nerwowego.


Sięgając po
IHS BCAA PLUS otrzymujesz wiec kompletny produkt. Bezbłędnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacone zestawem substancji działających synergicznie na poprawę, jakości i czasu trwania twoich treningów. Proponowane przez nas zestawienie aminokwasów z odpowiednią ilością witamin z grupy B i magnezu gwarantują rozbudowę tkanki mięśniowej oraz dostarczenie odpowiedniego substytutu energetycznego podczas trwania intensywnego treningu.Dawkowanie IRON HORSE BCAA Plus 400g:

10g(3 miarki) wymieszać z wodą i spożyć 20 min. przed treningiem na pusty żołądek.


Składniki IRON HORSE BCAA Plus 400g:

Wielkość opakowania: 400g
Wielkość porcji: 10g
Ilość porcji w opakowaniu: 40

ZawartośćW porcji
Wartość energetyczna33kcal

Białko

0g

Węglowodany

0g
- w tymcukry proste0g

Tłuszcze

0g
- w tymnasycone kwasy tłuszczowe0g

Błonnik

0g

Sód

0g

L-leucyna

2600mg

L-walina

1800mg

L-izoleucyna

1600mg

Beta Alanina

1600mg

L-tyrozyna

350mg
N-Acetyl L-Karnityny300mg

L-histydyna

100mg

Cytrynian Magnezu

800mg

Tiamina

5mg

Pirydoksyna

5mg

Kobalamina

10mcgWięcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Mix Aminokwasów

Napisz swoją opinię

IRON HORSE BCAA Plus 400g

IRON HORSE BCAA Plus 400g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: