FA Beta-Alanine 300gKod produktu: 2529

New product

FA Beta-Alanine 300g

Zamiast zamiast 69,99 zł

59,00 złbrutto

-10,99 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
 • Apple
 • Peach Watermelon

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości FA Beta-Alanine 300g:

 • Zwiększa poziom karnozyny

 • Zwiększa wydajność treningu oraz tempo regeneracji

 • Zwiększa produkcję tlenku azotu (NO)  Beta-Alanine, Fitness Authority-przeparat przedtreningowy dostarczający beta alaninę w opatentowanej formie CarnoSyn®

  FA Beta-Alanine z linii Performance to przed treningowy preparat dostarczający beta-alaninę w opatentowanej formie CarnoSyn®, wzbogacony L-histydyną i witaminą B6. Polecany osobom dorosłym, aktywnym fizycznie, w okresach najbardziej wyczerpujących przedłużających się treningów wytrzymałościowych i siłowych.


  Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny (β-alanylo-L-histydyny), naturalnie występującego w mięśniach szkieletowych, a w szczególności w szybko-kurczliwych włóknach mięśniowych typu II. W naturalnych warunkach w organizmie karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie wysiłku opóźniając zmęczenie mięśni i umożliwiając wydłużenie sesji treningowej. Ilość wytwarzanej przez mięsnie karnozyny, zależy bezpośrednio od dostępności beta-alaniny, dlatego suplementacja beta-alaniną jest tak istotna dla zwiększenia stężenia karnozyny w mięśniach. Badania dowiodły że suplementacja beta-alaniną nie tylko opóźnia zmęczenie, ale również zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni.


  L-histydyna należy do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Bierze udział w syntezie białek, a wraz z beta-alaniną jest prekursorem karnozyny, wpływając na jej zawartość w pracujących mięśniach.


  Witamina B6 to witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest zaangażowana w wiele kluczowych procesów, szczególnie istotnych dla osób aktywnych fizycznie.  Dawkowanie FA Beta-Alanine 300g:

  Rozpuścić ½ miarki proszku (4 g) w 200 ml wody, wypić na 30 minut przed planowanym treningiem.

  UWAGI: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią.


  Składniki FA Beta-Alanine 300g:

  -dla wersji bezsmakowej:

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Beta-alanine

  Porcja5g
  Ilość porcji w opakowaniu60
  Opakowanie300g
  Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS

  Beta-alanina

  (jakoCarnosyn®)
  3600 mg

  L-histydyna

  400 mg

  Witamina B6

  ( chlorowodorek pirydoksyny )
  1 mg71%  -dla wersji smakowej:

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Beta-alanine

  Porcja4g
  Ilość porcji w opakowaniu75
  Opakowanie300g
  Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS

  Beta-alanina

  (jakoCarnosyn®)
  3600 mg

  L-histydyna

  400 mg

  Witamina B6

  ( chlorowodorek pirydoksyny )
  1 mg71%

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Beta-Alanina

Napisz swoją opinię

FA Beta-Alanine 300g

FA Beta-Alanine 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: