Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

OSTROVIT Citrulline 210g

Aminokwasy

Dostępny

39,90 zł

Obniżka!

-15,09 zł

54,99 zł

Orange
Lemon

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeń


 • Zmniejsza zmęczenie organizmu spowodowane aktywnością fizyczną.

 • Wspomaga układ odpornościowy.

 • Zmniejsza ilość kwasu mlekowego- przeciwdziała występowaniu zakwasów.

 • Zwiększa wytrzymałość mięśni oraz wydolność tlenową.

 • Odpowiedni dla osób na każdym poziomie wytrenowania, zarówno w przypadku sportów siłowych, wytrzymałościowo-siłowych, jak i wytrzymałościowych.  OstroVit CITRULLINE to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu cytruliny. Cytrulina połączona z kwasem jabłkowym jest najbardziej efektywną formą tego aminokwasu. Kwas jabłkowy podnosi potencjał oraz przyswajalność cytruliny.


  Podstawową rolą cytruliny w organizmie jest wspomaganie przepływu krwi do tkanek, co zwiększa ilość krwi i tlenu, który jest dostarczany do pracujących mięśni. Niweluje to efekt zmęczenia zarówno psychicznego, jak i fizycznego w trakcie treningu.


  Ponadto cytrulina odgrywa rolę w cyklu mocznikowym, przez co przyczynia się do neutralizacji i detoksykacji szkodliwego amoniaku. Pomaga to zmniejszyć ilość kwasu mlekowego powstającego w mięśniach podczas ćwiczeń.


  Dodatkowo cytrulina nasila syntezę kreatyny, a w obecności kwasu jabłkowego zwiększa wytrzymałość mięśniową oraz wydolność tlenową organizmu.


  Osoby stosujący preparat
  OstroVit CITRULLINE bezpośrednio po wysiłku fizycznym, mogą zaobserwować mniejsze zmęczenie organizmu oraz zmniejszenie lub całkowity brak efektu zespołu opóźnionego bólu mięśniowego (tzw. zakwasów).


  Dawkowanie:

  Jedną porcję 3g (1/2 miarki) wymieszać z 100-150ml wody lub ulubionego soku. W dni treningowe pić dwie porcje 30 minut przed treningiem.


  Składniki:

  Jabłczan cytruliny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat, tauryna, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe.

Składniki aktywnew 100gw 3 g (1 porcja)

Jabłczan cytruliny

91,8 g2754 mg

Tauryna

1 g30 mg

Witamina B6

100 mg3 mg (214%**)

* ZDS %: Procent zalecanego dziennego spożycia
† - Dawka dzienna nie została określona w UE

 • Forma Proszek
 • Aminokwasy Cytrulina

Napisz swoją opinię

OSTROVIT Citrulline 210g

OSTROVIT Citrulline 210g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top