MYPROTEIN L Tyrosine 250gKod produktu: 5055534302378

MYPROTEIN L Tyrosine 250g

New product

MYPROTEIN L Tyrosine 250g

Zamiast zamiast 54,91 zł

39,90 złbrutto

-15,01 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.Czym jest L Tyrozyna?

Jest to aminokwas endogenny, pełniący ważną rolę w produkcji neurotrasmiterów, dopaminy i noradrenaliny. Tyrozyna jest również jest również prekursorem tyroksyny, 3jodotyroniny i pigmentu melaniny.


Korzyści stosowania L Tyrozyny:

L Tyrozyna to naturalnie występujący aminokwas, występujący w różnorakich pokarmach. Jednakże, dla zmaksymalizowania korzyści, dodatkowa suplementacja jest konieczna.


 • naturalnie występujący aminokwas,

 • 100% L Tyrozyny w składzie,  Dla kogo przeznaczona jest L- Tyrozyna:

  Dla każdego związanego w dłuższej perspektywie czasowej z ćwiczeniami fizycznymi, zachowanie właściwego balansu żywieniowego jest podstawą. Jeśli chcemy wyciągać z treningów maksium i prawidłowo się rozwijać, musimy zadbać o dostarczenie właściwych składników, zarówno z pożywienia jak i z suplementów.


  Dawkowanie MYPROTEIN L Tyrosine 250g:

  Rekomendujemy stosowanie 0,5 do 1g 1-2 razy dziennie, kiedy potrzebujemy pobudzenia ciała, lub umysłu. 1 MP mini miarka mieści 200 mg. Produkt zmieszać z wodą, lub sokiem i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie przekraczać podanego dawkowania.


  Składniki MYPROTEIN L Tyrosine 250g:

SKŁADNIKI AKTYWNE

L Tyrosine

Porcja1g
Ilość porcji w opakowaniu250
Opakowanie250g
Zawartość jednej porcjizaw:
100%

L Tyrosine

1000 mg Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Tyrozyna

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN L Tyrosine 250g

MYPROTEIN L Tyrosine 250g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: