Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

FA A-AKG 300g

Aminokwasy

Dostępny

54,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

64,00 zł

Strawberry
Forest Fruit
Mango Maracuja

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeń

Produkt przeznaczony dla osób ćwiczących rekreacyjnie oraz sportowców wyczynowych. Zawiera L-argininę w wysoce biodostępnej formie - alfa-ketoglutaranu (AKG), powstałej przez sprzężenie L-argininy z alfa-ketoglutaranem - pośrednim metabolitem cyklu Krebsa - szlaku metabolicznego prowadzącego do wytworzenia substratu energetycznego dla pracujących mięśni - cząsteczki ATP.


L-arginina to endogenny aminokwas, naturalnie wytwarzany przez organizm człowieka. L-arginina w organizmie bierze udział w wielu procesach metabolicznych wykorzystywana jest m. in. w syntezie kreatyny oraz tlenku azotu (NO). Tlenek azotu powoduje zwiększenie światła naczyń krwionośnych poprzez rozluźnienie ich mięśni gładkich oraz zmniejszenie „lepkości” ścian naczyń, tym samym zwiększając dopływ tlenu i substancji odżywczych do pracujących mięśni. Podczas dużego wysiłku fizycznego, naturalna produkcja L-argininy może być niewystarczająca i powinna być uzupełniona z zewnątrz, dlatego suplementacja tym aminokwasem polecana dla osób ćwiczącym rekreacyjnie oraz sportowców wyczynowych.


Dawkowanie:

Rozpuścić 1 miarkę proszku (6 g) w 200 ml wody, wypić pół porcji na 30 minut przed treningiem a drugą połowę po treningu.Składniki:


-dla wersji bezsmakowej:

SKŁADNIKI AKTYWNE

A-AKG

Porcja6g
Ilość porcji w opakowaniu50
Opakowanie300g
Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS

Alfa-ketoglutaran L-argininy

( A-AKG )
6 g

Witamina B6

2 mg143%


-dla wersji smakowej:

SKŁADNIKI AKTYWNE

A-AKG

Porcja8g
Ilość porcji w opakowaniu38
Opakowanie300g
Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS

Alfa-ketoglutaran L-argininy

( A-AKG )
6 g

Witamina B6

2 mg143%

Składniki: Alfa-ketoglutaran-L-argininy (A-AKG), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)


Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią.

  • Forma Proszek
  • Aminokwasy L-Arginina

Napisz swoją opinię

FA A-AKG 300g

FA A-AKG 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top