MYPROTEIN Beta Alanine 250gKod produktu: 5055534303764

MYPROTEIN Beta Alanine 250g

New product

MYPROTEIN Beta Alanine 250g

Zamiast zamiast 70,00 zł

49,00 złbrutto

-21,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

 

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.

 

Beta Alaninepodnosi stężenie karnozyny w mięśniach i jest przydatna dla każdego, kto uczestniczy w zajęciach sportowych, które wymagają działań impulsywnych, dynamicznych, np. sprint, trening siłowy lub boks i dla osób zaangażowanych w ćwiczenia wytrzymałościowe, które chcą opóźnić wystąpienie zmęczenia.


Korzyści
:

Pozwala zwiększyć produkcję karnozyny. Większe stężenie karnozyny w mięśniach zwiększa ich wydolność pozwalając na wykonywanie cięższej pracy przez dłuższy okres czasu. Może również zapobiegać tworzeniu się kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie intensywnego wysiłku zmniejszając w ten sposób zmęczenie.


Skutki uboczne
:

Beta-alanina może powodować mrowienie – to jest zupełnie normalna reakcja i nie szkodliwa.


Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Dawkowanie MYPROTEIN Beta Alanine 250g:

Faza ładowania (dzień 1-5): Spożywać 1.5g (pół małej miarki (Scoop MP Plastic) 4 razy na dobę, równomiernie rozłożyć w ciągu dnia. Najlepiej przyjmować z wodą lub sokiem owocowym z-między posiłkami.

Faza podtrzymująca (dzień 6-35): Spożywać 1,5 g (pół małej miarki (Scoop MP Plastic) 2 razy dziennie, równomiernie rozłożyć w ciągu dnia. Najlepiej przyjmować z wodą lub sokiem owocowym z-między posiłkami.

Po zakończeniu tego okresu zrobić 2 tygodniową przerwę przed rozpoczęciem następnego okresu na Beta-Alaninie.

Spróbuj dodać 300 mg L-histydyny 45 minut przed treningiem, aby zwiększyć produkcję karnozyny.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatuSkład MYPROTEIN Beta Alanine 250g:

Całe opakowanie: 250g bez dodatków smakowych

1 porcja (1,5g) zawiera 1,5g 100% Beta Alaniny

Porcja1,5g
Ilość porcji w opakowaniu166
Opakowanie250g
SKŁADNIKI AKTYWNE

Beta Alanine

Zawartość jednej porcjizaw:
100%

Beta Alanine

1,5 g

 Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Beta-Alanina

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Beta Alanine 250g

MYPROTEIN Beta Alanine 250g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: