Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

UNS AAKG 250g

Aminokwasy

Brak na stanie

65,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

75,00 zł

- Zwiększa napływ krwi do mięśni
- Przyspieszający regenerację powysiłkową
- Wzrost masy mięśniowej
- Wytrzymałość i potężna pompa mięśniowa

AAKG jest produktem opartym na najwyższej jakosci Alfa Ketoglutaranie Argininy. AAKG zaawansowaną formą aminokwasu Argininy, ponieważ jest ona związana z alfa ketoglutaranem, będącym kluczowym pośrednikiem w cyklu energii Krebsa a także w metabolizmie aminokwasów.

AAKG wspomaga produkcję hormonu wzrostu i wydzielanie insuliny - najważniejszych hormonów anabolicznych. AAKG działa jako prekursor tlenku azotu, zwiększający przepływ krwi do mięśni, który prowadzi do lepszego dostarczania tlenu i składników odżywczych do pracujących mięśni, usuwając toksyny oraz odnawiając zasoby energii.

Uwagi: produkt NIEZALECANY dla dzieci w wieku do lat 18, w czasie ciąży, osób z chorobami nerek lub wątroby, schorzeniami układu krwionośnego lub nadwrazliwoscią na jeden lub więcej skladników. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych zalecane jest zaprzestanie używania preparatu oraz konsultacja lekarska. Miarka do dozowania w środku. Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.Dawkowanie:

Zmieszać 1 porcję 3g (1/2 miarki) z 200ml wody lub soku.
Dawkowanie: w dni treningowe 2 porcje dziennie (z czego 1 porcja na 30minut przed treningiem), w dni nietreningowe: 2 porcje dziennie.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE

AAKG

Porcja3g
Ilość porcji w opakowaniu83
Opakowanie250g
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna :0,8 kcal

Białko

0 g

Węglowodany

0,63 g

Tłuszcze

0 g
Alfaketoglutaran L-Argininy (

AAKG

)
2700 mg
  • Forma Proszek
  • Aminokwasy L-Arginina

Napisz swoją opinię

UNS AAKG 250g

UNS AAKG 250g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top