HERKULES Liquid Chalk 50ml MAGNEZJA W PŁYNIEKod produktu: 2010000088685

HERKULES Liquid Chalk 50ml MAGNEZJA W PŁYNIE

New product

HERKULES Liquid Chalk 50ml MAGNEZJA W PŁYNIE

Zamiast zamiast 25,00 zł

14,99 złbrutto

-10,01 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

herkuleslogo.jpg

Właściwości HERKULES Liquid Chalk 50ml MAGNEZJA W PŁYNIE:

  • Pewny, mocny chwyt

  • Niweluje problem pocących się w trakcie treningu dłoni

  • Przydatna w takich dyscyplinach sportu jak: wspinaczka, podnoszenie ciężarów, crossfit, gimnastyka, kulturystyka, pole-dance i wiele innych

  • Wygodna alternatywa dla pylących i brudzących magnezji w kostce, czy proszku

  • Nie zostawia śladów na sprzęcie i ubiorze

  • Tworzy jednolitą, trwałą powłokę na Twoich rękach

  • Najwyższa jakość

  • Niezbędne akcesorium treningowe w Twoim arsenale

  • Produkt w 100% bezpieczny
Liquid Chalk 50ml od Herkules – płynna magnezja zapewniająca pewny oraz mocny chwyt podczas wykonywania ćwiczeń oraz wszelakich dyscyplinach sportu!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentujemy naszą płynną magnezję HERKULES Liquid Chalk! Słaby, niepewny chwyt limituje Twoje możliwości w treningu siłowym, czy np. wspinaczce? Masz problem z nadmierną potliwością dłoni w trakcie treningu? Z naszą płynną magnezją HERKULES Liquid Chalk zapomnisz o tych problemach! Pewny chwyt to fundament, na którym możemy budować swoje postępy w trenowanej dyscyplinie. Jego brak nie tylko limituje twoje możliwości treningowe i postępy, ale także znacznie zwiększa ryzyko potencjalnych kontuzji. Bez względu na to czy trenujesz podnoszenie ciężarów, trójbój, kulturystykę, crossfit, wspinaczkę, czy pole-dance – jeśli szukasz sprawdzonego i wygodnego sposobu na pewny chwyt to nie możesz wybrać lepiej!


Wszechobecne ślady po stosowaniu i pylenie się – z tym kojarzy się stosowanie „klasycznej magnezji” w kostce, czy proszku. Poza tymi uciążliwościami, często stosowanie takich produktu w klubach fitness, siłowniach, czy na salkach treningowych jest niemile widziane, lub wręcz zabronione. Masz dość stosowania pasków, czy haków jako jedynej możliwej alternatywy na siłowni? Jeśli do tej pory unikałeś klasycznej magnezji, ze względu na wszechobecne ślady po jej stosowaniu i pylenie się – wypróbuj nasz produkt HERKULES Liquid Chalk!


Dzięki płynnej formie magnezja HERKULES Liquid Chalk nie przywiera łatwo do ciuchów i sprzętu treningowego po kontakcie, co czyni ją wygodniejszą w stosowaniu od magnezji w kostce, lub proszku. HERKULES Liquid Chalk w 100% bezpieczny, bezpośrednio po nałożeniu tworzy jednolitą, trwałą powłokę i doskonale pochłania wilgoć. Spróbuj, a nigdy więcej nie wrócisz do magnezji w kostce. Nasz produkt to gwarancja najwyższej jakości, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. HERKULES Liquid Chalk - Twój chwyt pewniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!Zastosowanie Liquid Chalk Magnezji W Płynie HERKULES 50ml:

Przed użyciem gwałtownie wstrząśnij. Rozetrzeć na powierzchni skóry i odczekać do pełnego wyschnięcia. W razie potrzeby nałożyć kolejną warstwę po wykonaniu ćwiczenia. Bezpośrednio po treningu zmyć letnią wodą.

UWAGA: Przetestuj na małej powierzchni skóry przed pierwszym pełnoprawny użyciem! Nie nakładać bezpośrednio na otarcia i skaleczenia! W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów skórnych zaprzestać stosowania! Nie połykać! Unikać kontaktu z oczami!


Składniki Liquid Chalk Magnezji W Płynie HERKULES 50ml:

Wielkość opakowania: 50ml

ZawartośćW 50ml
alkohol, węglan magnezu, zagęszczacz

Więcej informacji

Forma Płyn
Akcesoria Pozostałe

Komentarze

Oceń 
Kamil
2019-05-13

działanie

Miałem okazje kupić w sklepie stacjonarnym .Polecam każdemu kto ma problem z podciąganiem się na drążku.

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

HERKULES Liquid Chalk 50ml MAGNEZJA W PŁYNIE

HERKULES Liquid Chalk 50ml MAGNEZJA W PŁYNIE

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: