TANIE-ODZYWKI Team Strój Kolarski VergeKod produktu: 3782

Tanie-Odzywki Strój Kolarski Verge

New product

TANIE-ODZYWKI Team Strój Kolarski Verge

Zamiast zamiast 449,00 zł

399,00 złbrutto

-50,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


Zestaw składa się z koszulki oraz spodenek


Core SS Koszulka

Męska koszulka Core to nowoczesna aktualizacja klasycznej formy, która zaostała zbudowana z nowoczesnych tkanin, a jej konstrukcja zapewnia doskonałe dopasowanie. Focus Light jest delikatny w dotyku i bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz, a elastyczny Clutch+ użyty w mankietach utrzymuje materiał na swoim miejscu, przy minimalnym naprężeniu. Ukryty zamek rozdzielczy zapewnia profesjonalny wygląd i idealną kontrolę wentylacji podczas zmieniających się warunków atmosferycznych. Dostępne są opcje łatwo dostępnej czwartej kieszeni bocznej lub dodatkowa kieszeń wodoodporna.

Dostępna w zmodyfikowanym kroju Fitted w dziesięciu rozmiarach XS – 6XL, a także z tradycyjnymi lub ozdobnymi płaskimi szwami.


Core Spodenki na szelkach


Męskie spodenki na szelkach Core są udoskonalnoą wersją klasycznych spodenek charakteryzującą się lepszym dopasowaniem oraz bardziej komfortowymi szelkami. Główny materiał Performer Power Lycra zapewnia doskonałe wsparcie dla mięśni, a w pełni drukowane elastyczne mankiety z Clutch+ utrzymują materiał na miejscu przy jego minimalnym naprężeniu. Przewiewne szelki wykonane z Mesh-Tech nie powodują przegrzewania nawet po całym dniu spędzonym na rowerze.

Dostępne w dziesięciu rozmiarach XS – 6XL, z trzema długościami mankietów Clutch+, opcjami wkładek, a także z tradycyjnymi lub płaskimi ozdobnymi szwami.


Rozmiary:

Wszystkie rozmiary dostępne na zamówienie czas oczekiwania 5 tygodni


Koszulka:


Spodenki:

Więcej informacji

Akcesoria Pozostałe

Napisz swoją opinię

TANIE-ODZYWKI Team Strój Kolarski Verge

TANIE-ODZYWKI Team Strój Kolarski Verge

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: