IRIDIUM LABS Tank TopKod produktu: 3589

New product

IRIDIUM LABS Tank Top

zamiast 30,00 zł

19,99 złbrutto

-10,01 zł

  • M
  • L

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeń

Opis


Ćwiczenia na siłowni to nie tylko odpowiednia moc mięśni, duża siła i kozacka rzeźba. Równie mocno trzeba zadbać o odpowiednią oprawę naszej sylwetki! To wtedy stanowimy total package – jesteśmy kompletni pod względem siły, zdrowia, ale też wyglądu i tego, co na ten wygląd się składa!

Chcesz zapewnić sobie odpowiedni wygląd w czasie ćwiczeń? Mamy dla Ciebie coś specjalnego, co przykuje uwagę Twoich kumpli z siłowni i sprawi, że Twój wygląd zyska w końcu oprawę na jaką zasługuje. Teraz już na pewno nie umkniesz uwadze dziewczyn na siłowni!


Specjalna koszulka Release The Beast – Obudź Bestię szybko zyskała powodzenie wśród miłośników kulturystyki. Pierwsza partia koszulek rozeszła się w wyjątkowo szybkim tempie. Teraz dostępna po raz kolejny!


Skąd ta popularność koszulki Release The Beast?

Idealna na siłownię.


Koszulka wykonana została z wysokiej klasy poliestru. Koszulka jest lekka, łatwa w czyszczeniu, odporna na zagniecenia i przewiewna, dzięki czemu minimalizuje pocenie. Wykonana z materiału hydrofobowego – odprowadza wilgoć na zewnątrz. Idealnie nadaje się do ćwiczeń.


Więcej informacji

AkcesoriaOdzież Treningowa

Napisz swoją opinię

IRIDIUM LABS Tank Top

IRIDIUM LABS Tank Top

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top