IRIDIUM LABS Release The Beast Tank TopKod produktu: 3589

New product

IRIDIUM LABS Release The Beast Tank Top

Zamiast zamiast 30,00 zł

19,99 złbrutto

-10,01 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


Poczuj w sobie moc bestii!

Ćwiczenia na siłowni to nie tylko odpowiednia moc mięśni, duża siła i kozacka rzeźba. Równie mocno trzeba zadbać o odpowiednią oprawę naszej sylwetki! To wtedy stanowimy total package – jesteśmy kompletni pod względem siły, zdrowia, ale też wyglądu i tego, co na ten wygląd się składa!

Chcesz zapewnić sobie odpowiedni wygląd w czasie ćwiczeń? Mamy dla Ciebie coś specjalnego, co przykuje uwagę Twoich kumpli z siłowni i sprawi, że Twój wygląd zyska w końcu oprawę na jaką zasługuje. Teraz już na pewno nie umkniesz uwadze dziewczyn na siłowni!


Specjalna koszulka Release The Beast – Obudź Bestię szybko zyskała powodzenie wśród miłośników kulturystyki. Pierwsza partia koszulek rozeszła się w wyjątkowo szybkim tempie. Teraz dostępna po raz kolejny!


Skąd ta popularność koszulki Release The Beast?

Idealna na siłownię.

Koszulka wykonana została z wysokiej klasy poliestru. Koszulka jest lekka, łatwa w czyszczeniu, odporna na zagniecenia i przewiewna, dzięki czemu minimalizuje pocenie. Wykonana z materiału hydrofobowego – odprowadza wilgoć na zewnątrz. Idealnie nadaje się do ćwiczeń.


Więcej informacji

Akcesoria Odzież Treningowa

Napisz swoją opinię

IRIDIUM LABS Release The Beast Tank Top

IRIDIUM LABS Release The Beast Tank Top

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: