MYPROTEIN Foam RollerKod produktu: 5055534309308

MYPROTEIN Foam Roller

New product

MYPROTEIN Foam Roller

Zamiast zamiast 79,00 zł

69,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis

Myprotein Foam Roller

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.

  

The Myprotein Foam Roller jest idealnym narzędziem do rehabilitacji, yogi, pillatessu czy fitnessu. Ten naukowo zaprojektowany przyrząd wspiera i masuję beztłuszczową tkankę poprawiając jej elastyczność, wytrzymałośc orqaz korzystnie wpływa na stabilizację.

Lekka konstrukcja sprawia że The Myprotein Foam Roller jest idealny do użytku w domu lub na siłowni. Wykonana z wysokiej jakości pianka EVA pozwala zachować rolce swój kształt nawet przy bardzo częstym użytkowaniu.


Wymiary:

-długość: 46,5 cm
-średnica: 14,5 cm


Korzyści:

-Łagodzi bóle mięśni

-Poprawia równowage, stabilizacje, elastyczność


Umieśc rolkę na porządanej cześci ciała i i tocz do przodu i do tyłu. Kontynuuj zgodnie z potrzebami. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zastosowania rolki zasięgnij porady experta fitness (trenera personalnego).

Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Akcesoria Pozostałe

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Foam Roller

MYPROTEIN Foam Roller

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: