Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

EXP Shaker 0,7L

Akcesoria

Brak na stanie

9,99 zł

Obniżka!

-2,00 zł

11,99 zł

Niezawodny Shaker EXP!

Potrzebujesz pomysłu na to w czym przyrządzić swoją ulubioną odżywkę? A może po prostu szukasz wymarzonego shakera w którym wymieszasz napój bądź zrobisz drinka? W takim razie Shaker firmy EXP to produkt idealny dla Ciebie!

Shaker EXP jest bardzo wygodny w użytkowaniu i dodatkowo bardzo lekki - zabierasz go ze sobą na siłownię, basen czy do parku i cieszysz się dobrze wymieszanym napojem. Shaker zapewnia Ci dużą łatwość mieszania dowolnego koktajlu w warunkach plenerowych. Nie potrzebujesz wiele czasu, aby Twoja odżywka była gotowa. Już teraz przyrządzenie Twojego ulubionego napoju nie jest problemem. Shaker EXP zapewnia Ci idealnie wymieszany płyn w którym nie ma grudek.

Shaker EXP jest dostosowany do osób, które od shakera wymagają przede wszystkim swobody użytkowania. Ten produkt posiada zakręcane wieczko, co daje Ci gwarancję, że nie oblejesz się napojem. Dodatkowo Shaker zawiera sitko, które uniemożliwia tworzenie się grudek podczas mieszania. Twój napój jest idealnie wymieszany, dlatego cieszysz się ogromnym komfortem.

W Shakerze EXP mieści się 700ml napoju, co powoduje, że masz tyle miejsca, ile potrzebujesz do dokładnego wymieszania odżywki z wodą bądź mlekiem. Shakery o mniejszej pojemności nie są w stanie zapewnić Ci takiego komfortu, dlatego Shaker EXP jest wymarzonym produktem dla Ciebie.

Posiadając Shaker EXP przygotowujesz i pijesz swoją odżywkę bądź napój gdzie chcesz. Zabierasz go ze sobą wszędzie, cieszysz się pysznym smakiem i dobrze wymieszanym napojem. Dzięki Shakerowi EXP robisz to, co potrzebujesz i na co masz ochotę. Przyrządź swoją odżywkę w bardzo prosty sposób. Jedną porcję wsyp do Shakera EXP, a potem zalej określoną ilością wody lub mleka. Następnie załóż wewnętrzne sitko i energicznie potrząśnij kilka razy. Napój jest gotowy i pijesz go za pomocą wygodnego w użytkowaniu ustnika.

Shaker EXP jest wykonany w całości z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów syntetycznych o dużej trwałości, dlatego cieszysz się wysoką jakością jego wykonania. Pijesz swój ulubiony napój i czujesz się wspaniale.

Wielkość: 700ml

  • Akcesoria Shakery, Bidony

Napisz swoją opinię

EXP Shaker 0,7L

EXP Shaker 0,7L

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top