REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabsKod produktu: 5902444707437

REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabs

New product

REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabs

Zamiast zamiast 39,00 zł

29,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabs:

  • Silne działanie przeciwutleniające, zwalczające szkodliwe wolne rodniki

  • Lepsze dotlenienie komórek organizmu dzięki wysokiej zawartości żelaza

  • Poprawa zdolności wysiłkowych organizmu

  • Bezpośredni pozytywny wpływ na łatwość zasypiania a także jakość snuAshwagandga 100% Natural od Real Pharm – skutecznie zapewnia lepsze funkcjonowanie w warunkach stresu!

REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural to zaawansowany preparat o składzie opartym na najwyższej jakości ekstraktu z korzenia Witani Ospałej. Lecznicze oraz prozdrowotne właściwości tej substancji są znane ludzkości od najdawniejszych czasów, jednak moda na preparaty zawierające ekstrakt z Witani Ospałej jest zjawiskiem stosunkowo niedawnym, które na skutek wyników kolejnych badań naukowych, dowodzących, że Ashwagandha rzeczywiście posiada liczne, niezwykle cenne właściwości prozdrowotne.


REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural to czysty, najwyższej jakości ekstrakt z korzenia Witani Ospałej. Produkt został opracowany w toku długoletnich badań klinicznych, co pozwoliło na stworzenie receptury o maksymalnej skuteczności. Co również ważne, Ashwagandha od renomowanego producenta suplementów diety Real Pharm, to preparat zawierający tylko i wyłącznie substancje czynne pochodzące z naturalnych, starannie selekcjowanych źródeł. Dzięki temu preparat wykazuje nie tylko wysoką efektywność, ale jest także całkowicie bezpieczny.


Dawkowanie Ashwagandha 100% Natural Real Pharm 90 tabletek:

Dzienna dawka preparatu Real Pharm Ashwagandha 100% wynosi dwie tabletki, najlepiej w dawkach podzielonych. Ze względu na działanie energetyzujące, nie zaleca się przyjmowania porcji preparatu przed snem a w przypadku osób mających trudności z zasypianiem- po godzinie 18. Tabletki należy połykać(bez rozgryzania lub zbyt długiego trzymania w ustach), popijając sporą ilością wody.


Składniki Ashwagandha 100% Natural Real Pharm 90 tabletek:

Wielkość opakowania: 90 tabletek
Wielkość porcji: 1 tabletka
Ilość porcji w opakowaniu: 90

ashwagandha (withania somnisfera), - ekstrakt z całej rośliny zawiera min. 7% witanoloidów, 1% alkaloidów, 0,25% witaferyna A (300mg), celuloza, skrobia – substancje wypełniające, fosforan wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu – substancje przeciwzbrylające.

Zawartość

W porcji 1 tabletka

2 tabletki

*RWS

Ashwagandha

(withania somnisfera)
300mg600mg*

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Więcej informacji

Forma Tabletki
Kategoria Prozdrowotne

Napisz swoją opinię

REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabs

REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: