Katalog

Producent v
Smak v

Producenci

Newsletter

Glutamina I HMB

Glutamina i HMB

Glutamina, HMB w tabletkach, proszku, lub płynie


Dział Glutamina, HMB w sklepie Tanie Odżywki, to przede wszystkim potężna różnorodność produktów. Wielość dostępnych form (m.in. L-glutamina, Alfaketoglutaran glutaminy, N-acetylo-L-glutamina, peptyd glutaminy,a także miksy) i gramatur. W ofercie wersje czyste, bądź smakowe, a także w kapsułkach i tabletkach.


To, co nas wyróżnia to asortyment, pełna oferta wszystkich liczących się producentów umożliwia indywidualne dostosowanie odpowiednich suplementów do potrzeb klienta.


Glutamina i HMB w naszym organizmie pełnią rolę wzmacniającą organizm, jak i zatrzymują katabolizm mięśniowy. Dodatkową zaletą HMB jest pozytywny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej.


Glutamina, to najpowszechniej występujący w organizmie ludzkim aminokwas, poza działaniem antykatabolicznym wykazuje silne właściwości wspierajace układ immunologiczny (odpornościowy) i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.


U nas znajdziesz HMB w tabletkach oraz w płynie. Sam wybierz, która postać jest dla Ciebie najbardziej dogodna. Rożne gramatury produktów pozwalają nam na zakup taniej odżywki, co umożliwia nam przetestowanie produktu i ocenę jego jakości.


Jeśli chcesz wesprzeć swoją regenerację, czy możliwości treningowe i szukasz najwyższej jakości glutaminy, lub hmb z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

Jest 62 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Glutamina I HMB

top